گزارش شده است که بندیکت کامبربچ در فیلم “مرد عنکبوتی 3” در نقش Doctor Strange به تام هالند ملحق خواهد شد

گزارش شده است که بندیکت کامبربچ در فیلم “مرد عنکبوتی 3” در نقش Doctor Strange به تام هالند ملحق خواهد شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیتر پارکر ، مارول ، دانش آموز پشت آلتگوهای یک ابرقهرمان به نام مرد عنکبوتی ، چندین شخصیت برجسته را دیده است که شخصیتهای پدر را بازی می کنند ، از جمله نیک فیوری ، با بازی ساموئل ال جکسون ، و تونی استارک با بازی رابرت داونی جونیور.

انتظار می رود بندیکت کامبربچ جادوی بیشتری داشته باشد ، و در نقش Doctor Strange مارول بازگشت و به تام هالند در سومین فیلم مرد عنکبوتی تولید شده توسط سونی پیوست.

بر اساس این گزارش ، دکتر استرنج اکنون با مربیگری از رئیس S.H.I.E.L.D. ، نیک فیوری و ابرقهرمان میلیاردر تونی استارک ، جای مربی پیتر پارکر را به عهده خواهد گرفت. از آنجایی که اولین بار در “مرد عنکبوتی: دور از خانه” برای نمایش در فضا رونمایی شد و داستان دومی به صورت نمادین در “انتقام جویان: پایان بازی” به پایان رسید ، مرد عنکبوتی اکنون جادوگر فوق العاده ، استفن استرنج به عنوان چهره جدید پدرش.

هالیوود ریپورتر همچنین اشاره کرد که سومین فیلم مرد عنکبوتی همچنین می تواند بازگشت جیمی فاکس در نقش الکترو ، یکی از دشمنان ابرقهرمان را نشان دهد که پیش از این در یکی از راه اندازی مجدد مرد عنکبوتی ظاهر شده بود.

فیلمبرداری “مرد عنکبوتی 3” قرار است در ماه اکتبر در آتلانتا ، جورجیا آغاز شود و یکی از اولین فیلم های مرحله چهارم جهان سینمایی مارول باشد. در کنار آن ، فیلم جدید Doctor Strange با عنوان “Multiverse of Madness” نیز قرار است در همان ماه فیلمبرداری شود.

گزارشی مبنی بر اینکه کامبربچ Doctor Strange را به ‘Spider-Man 3’ می آورد باعث ایجاد موج در توییتر شد. هواداران بلافاصله اظهار داشتند که ظاهر یک جادوگر و شایعاتی مبنی بر اینکه فیلم ممکن است از یک ریبوت دیگر یک شرور ظاهر شود ، نشان می دهد که فیلم بعدی این حق رای دادن پرطرفدار شامل چند منظوره خواهد بود – این بدان معنی است که مردهای عنکبوتی مختلف می توانند در یک فیلم متحد شوند.

حتی برخی از آنها یک gif ناراحت کننده ساختند و دو شخصیت Holland و Cumberbatch را ادغام کردند.

برخی فقط نمی توانستند هیجان خود را حفظ کنند.

احتمال توطئه های بیشتر به اصطلاح “عنکبوتی” افزایش یافت.

آیا مرد عنکبوتی زیاد است؟

ظاهراً نه