گزارش خط تحریف اجتماعی شهردار د بلاسیو خط دزدگیر شده با عکس های آلت تناسلی مرد ، هیتلر Memes – گزارش

گزارش خط تحریف اجتماعی شهردار د بلاسیو خط دزدگیر شده با عکس های آلت تناسلی مرد ، هیتلر Memes – گزارش

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هفته گذشته در شهری که مرکز آن شیوع مرگبار COVID-19 در ایالات متحده است ، شهردار نیویورک ، بیل د بلسیو ، هفته گذشته انتقادات شدیدی را برای ارائه خدمات به ساکنان ارائه داده است تا گزارش دهد کسانی که در میان راهنمایی های دوردست اجتماعی نقض می کنند. همه گیر کرونավիր ویروس در حال انجام است.

به گزارش نیویورک ، منتقدان ایده بیل د بلسیو ، شهردار نیویورک ، در مورد گزارش تخلفات از راه دور اجتماعی ، بر اثر ریختن خط های مختلف با “عکس های دیک” ، الگوهای رفتاری هیتلر و عکس های انگشتان میانی بالا رفته ، سرازیر شده است.

یک منبع ناشناس در پلیس Police نیویورک (NYPD) ، با استناد به NY Post ، گفت که عکس های دیک عکس به 311 رسیده است ، و یک تماس گیرنده اولیه یکشنبه با نوک شوخی تلفنی تماس گرفته و نشان می دهد که د بلاسیو در حال انجام رابطه جنسی دهانی بوده است. روی کسی “در یک کوچه پشت یک 7-11”.

تعداد پیامهایی که خط نوک را به اندازه کافی بزرگ مسخره می کنند که گزارش می شود به اصطلاح شماره خرگوش به طور خلاصه خاموش شد.

خط نوک روز شنبه در حساب کاربری توییتر De Blasio اعلام شد و افراد عصبانی گزارش داده اند که این شماره را با “عکس هایی از انگشتان وسط کشیده ، شهردار در حال ریختن از زمین استاتن آیلند و پوشش خبری وی از رفتن به سالن بدنسازی” امتحان کرده است.

موضوع توییتر De Blasio که خط نوک خود را معرفی می کرد ، با واکنش های مشابه غافلگیر شد ، جایی که کاربران یک یادداشتی را منتشر کردند که آدولف هیتلر را با کلمات “به کسانی که در همسایگان و مشاغل محلی خود هستند – شما کار Reich انجام داده اید” ارسال کرد.

برخی از کاربران همچنین تصاویری از خود د Blasio ارائه می دهند ، که قبلاً از ساکنان خواسته شده بود “با وجود تاج ویروس” به این شهر بروند “و عکس های قبلی شهردار که در مکان های عمومی قدم می زند.

د بلاسیو در توییتر خود خط نکاتی را معرفی کرد و از نیویورکها خواست تا “برای دریافت پیام” به کسانی که به قوانین دوردست اجتماعی پایبند نیستند کمک کنند و از آنها بخواهند مکانهایی با چنین تخلفاتی را از طریق شماره مشخصی گزارش دهند. این ایده انتقادات گسترده ای را در رسانه های اجتماعی به خود اختصاص داده است ، زیرا بسیاری از شهروندان شهروندان از این که از آنها خواسته شده اند که در جمع همسایگان خود باشند ، عصبانی شده اند.

آمار مرگ و میر کروناویروس در شهر نیویورک 14878 است ، همانطور که در داده های ارائه شده توسط دانشگاه جان هاپکینز نشان داده شده است. این منطقه مرکز شیوع COVID-19 در ایالات متحده است ، کشوری که بیشترین تعداد قربانیان همه گیر را در خود دارد.


پاسخی بگذارید