گروه های فلسطینی نسبت به بازدید تاریخی پمپئو از شهرک های اسرائیلی خشمگین هستند

گروه های فلسطینی نسبت به بازدید تاریخی پمپئو از شهرک های اسرائیلی خشمگین هستند

شهرک های بحث برانگیز اسرائیل تمبر نمادین تصویب دولت ترامپ را دریافت کرده اند. مایک پمپئو از شهرکی در کرانه باختری دیدن کرد و نتیجه گرفت که چنین جوامعی با قوانین بین المللی مغایرت ندارند.

آلون بن میر، دیپلمات و استاد سابق ، برای بحث در مورد سفرهای وزیر خارجه ایالات متحده مایک پمپئو در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به شهرک های اسرائیلی به ما پیوست. این سفرها اولین باری بود که وزیر امور خارجه ایالات متحده به طور رسمی از شهرک ها بازدید می کرد ، اقدامی کاملاً تحریک آمیز که دولت های قبلی برای جلوگیری از آن تلاش زیادی کردند.

دکتر جیگی ال بایومی، استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار م Rodسسه رودمن در بیمارستان جورج واشنگتن ، برای بحث در مورد آزمایش ویروس کرونا در خانه که اخیراً تأیید شده است ، به ساعت بحرانی بازمی گردد. این تست به یک سواب بینی متکی است و فقط در 30 دقیقه اجرا می شود. با این حال ، این به نسخه نیاز دارد و در افراد بدون علامت ارزیابی نشده است. آیا این فناوری جدید نقطه عطفی برای مبارزه با عفونت ایجاد می کند زیرا موج دوم ایالات متحده را تسخیر می کند.

ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی برنامه پادکست ، برای بحث درباره گزارش هایی مبنی بر اینکه دادستان ها از پیگیری بسیاری از پرونده های معترضان دستگیر شده قبلی خودداری می کنند ، به ما پیوست. آنها نتیجه گرفتند که متهمان از حقوق اساسی مدنی خود استفاده می کنند. در نتیجه ، دادستان ها فقط پرونده های مربوط به اتهامات مهم تری مانند تخریب اموال یا سایر خشونت ها را پیگیری می کنند.

گلهای گری، مجری برنامه گفتگوی رادیویی و تحلیلگر سیاست های عمومی ، برای بحث در مورد تقاضای اخیر نماینده بیل پاسکرل ، که برای پیگرد قانونی رئیس جمهور ترامپ به دلیل آنچه “جنایات بیشمار علیه ایالات متحده” توصیف می کند ، بحث می کند ، به ما پیوست. به نظر می رسد تماس پاسکرل به گوش ناشنوا می رسد زیرا جو بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور ، به مشاوران گفته است که وی تمایل به ادامه تحقیقات و پیگیری تعقیب در صورت یافتن تخلف ندارد.

رندی نورد، بنیانگذار geopoliticsalert.com ، برای بحث در مورد فشار گروه های ذینفع متعددی که بر توانایی دولت بایدن در بازگشت به توافق هسته ای ایران تأثیر می گذارد ، به ما پیوست. بسیاری از نیروها در حال کار برای خرابکاری در هر تلاش دولت آینده بایدن برای ورود مجدد به توافق هسته ای 2015 ایران هستند که به عنوان برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) شناخته می شود. مقامات اسرائیل و کشورهای حاشیه خلیج فارس که با ایران خصمانه هستند ، به جو بایدن در مورد پیوستن مجدد به برجام هشدار می دهند.

الكساندر مرکوریسسردبیر سردبیر theduran.com و مجری “The Duran” در یوتیوب ، به “ساعت بحرانی” بازمی گردد تا ما را در مورد اختلافات حزب کارگر انگلیس در مورد تعلیق و بازگرداندن مجدد جرمی کوربین به ما اطلاع دهد. کوربین به دلیل ادعای ضد یهودستیزی به حالت تعلیق درآمد. احیای مجدد وی باعث خشم او شده است زیرا وی اجازه بازگشت به عنوان عضو حزب را ندارد. آیا حزب کارگر به این مبارزه داخلی به قدرت باز خواهد گشت یا ضعیف خواهد شد؟

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق برای بحث در مورد ایجاد اتحاد مهم بین دو قدرت بزرگ جهانی روسیه و چین به ما پیوست. مقالات اخیر رسانه روسی Tass و رسانه چینی CGTN نشان می دهد که دو ملت مزایای پیوستن نیروها را برای محافظت از خود در برابر اقدامات سلطه جویانه در جهان می دانند.

ویلیام جی آستوره، سرهنگ بازنشسته USAF ، که در آکادمی نیروی هوایی و دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی تدریس کرده است ، و اکنون در کالج فناوری پنسیلوانیا به تدریس تاریخ می پردازد ، برای بحث در مورد مقالات اخیر وی در consortiumnews.com به ما پیوست. وی اظهار داشت که مردم نباید کاهش نیروهای رئیس جمهور ترامپ در عراق و افغانستان را به عنوان پایان دادن به درگیری ها تفسیر کنند. همچنین ، ما در مورد مقاله دیگر وی بحث می کنیم که در آن او رد دو حزب از پایان دادن به جنگ های بی پایان را بررسی می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]