گرفتار دوربین: قبرستان ایتالیا فرو می ریزد و صدها تابوت را به دریا می فرستد

گرفتار دوربین: قبرستان ایتالیا فرو می ریزد و صدها تابوت را به دریا می فرستد

گورستان در شهر Camogli ایتالیا در نزدیکی صخره ای ساخته شده است. جایی که فرسایش باعث لغزش قابل توجهی در روز دوشنبه شد و نزدیک به دو صد جسد را در تابوت ها به دریای مدیترانه فرستاد.

ویدئویی که لحظه فروپاشی قبرستان Camogli در منطقه Liguria ایتالیا را نشان می دهد ، ویروسی شده است و پس از آنکه این فاجعه توسط کارگران محلی مورد توجه دوربین قرار گرفت ، برخی از وحشت های وحشت زده را از طریق شبکه آغاز کرد.

این قبرستان که در لبه صخره ای واقع شده است ، روز دوشنبه در پی لغزش در آب فرو ریخت.

طبق گفته فرانچسکو اولیواری ، شهردار Camogli ، در نتیجه این “فاجعه غیرقابل تصور” حدود 200 تابوت به دریای مدیترانه افتاده اند.

بسیاری عمیقاً تأسف خود را برای نزدیکان آن مرحوم که هنوز جسدشان بهبود نیافته ، ابراز کرده اند.

عملیات جستجو در حال حاضر در Camogli در حال انجام است ، جایی که غواصان و متخصصان دریایی از بخش اورژانس مرکزی ایتالیا در تلاشند تابوت هایی را که پس از فروپاشی به دریا افتاده بودند پیدا و بازیابی کنند

مقامات گفتند که از روز چهارشنبه تنها 12 تابوت از دریا بازیابی شده است ، اما تعداد بیشتری از آنها به صورت پراکنده در آن جا باقی مانده و در زیر لاشه لغزش از سرسره دفن شده اند. منطقه ساحلی زیر گورستان دوشنبه شب برای جلوگیری از شناور شدن بیشتر تابوت ها محاصره شده است.

بخش اورژانس مرکزی در توییتر با به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از سایت ، غواصان با “دستگاه های سونار و هواپیماهای بدون سرنشین زیر آب” در حال اسکن بستر دریا هستند.

قبرستان Camogli بیش از 100 سال قدمت دارد. شورای ملی زمین شناسان ایتالیا پیشنهاد کرده است که صخره ، جایی که در آن قرار دارد ، در طی چند سال گذشته توسط طوفان های شدید ضعیف شده است ، و باعث فرسایش و رانش زمین در روز دوشنبه شده است.

شهردار اولیواری می گوید که فاجعه ای از این دست “بسیار دشوار است که بتوان آن را تشخیص داد یا پیش بینی کرد”:

اولیواری به سی ان ان گفت: “این منطقه در معرض این نوع فروپاشی است – بسیار شکننده است.”

به گفته شهردار ، کارگران در روز شنبه متوجه برخی “علائم شکاف” در منطقه شده اند زیرا کارهای نگهداری در امتداد ساحل انجام شده است. آنها بلافاصله کار را متوقف کردند و قبرستان را تعطیل کردند.

در حالی که عملیات جستجو همچنان ادامه دارد ، مقامات حفاظت از مدنی می گویند که بهبودی اجساد “در روزهای آینده به دریا بستگی خواهد داشت.”