گرتا تونبرگ به عنوان هشدارهای روانی آخرالزمانی آب و هوایی در کلیپ مروارید جم به عنوان ستاره ای ستاره شد.

گرتا تونبرگ به عنوان هشدارهای روانی آخرالزمانی آب و هوایی در کلیپ مروارید جم به عنوان ستاره ای ستاره شد.

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این مبارز سازگار با محیط زیست نوجوان در فیلم موسیقی عمداً تار و تار به عنوان داستانگویی شبیه به افسانه ای ظاهر می شود که همانطور که کارگردان بیان کرد “احساسات” مناسب را انتقال می دهد.

کارگردان این فیلم نشان داد که گرتا تونبرگ در یک موزیک ویدئوی جدید برای آهنگسازی محکوم به محیط زیست پرل جام جم “Retrograde” انتخاب شده است ، با هشدار برجسته آب و هوای نوجوان نوجوان بازیگر ثروتمندی که هشدار می دهد از بروز بلایای اقلیمی قریب الوقوع است.

در گفتگو با Variety ، کارگردان این فیلم جوش واکلی تأیید کرد که روانی در واقع نوجوان سوئدی تونبرگ بوده است. وکیلی افزود که این گروه برنامه ریزی کرده است تا فیلم های زنده فیلمبرداری کند اما به دلیل بیماری همه گیر و کورو ویروس و قفل شدن درگیر مجبور به برنامه ها شدند.

وی گفت: “کاری که مروارید جام به مدت 30 سال بسیار عالی انجام داده است ، این است که به حقیقت با قدرت و عکس های هشدار دهنده در آتش صحبت کند.”

“چندین آهنگ دیگر گیگاتون با من صحبت کردند ، اما این آهنگ شب مرا نگه داشت”.

ویکلی خاطرنشان کرد که وی تونبرگ را انتخاب کرده است زیرا حضور وی در ارائه احساسات لازم در آنچه که به عنوان یک فیلم تبلیغاتی تحریک آمیز تصور می شود ، کمک کرده است و او را به عنوان یک قهرمان کاملاً سرد و سرد برای مبارزات بی امان تغییر اوضاع خود سوق می دهد.

موزیک ویدیوی انیمیشن ، مردی را نشان می دهد که از یک شخص ثروتمند ، گرتا تونبرگ دیدن می کند ، که او یک توپ کریستالی را به او هدیه می کند. هنگامی که این مرد به آن نگاه می کند ، شاهد ذوب شدن یخچال های طبیعی و سیل های ویرانگر در منهتن ، پاریس ، سیاتل و لندن است که در حالی که آتش سوزی همچنان در حال بلعیدن استرالیا است.

با دیدن لینک این کلیپ جدید ، توییترهایی به سختی می توانستند در مقابل احساسات خود مقاومت کنند و با خنده دلچسب از آنچه که آنها به عنوان انتخاب بارز در نظر می گیرند ، بودند:

“GMFB!” ، یکی از تعجب می گوید ، در حالی که دیگری مستقیماً مشغول نویسنده ایده بود:

کاربر اظهار داشت: “یکی دیگر از دلایلی که فکر می کنم مروارید جم بی ارزش است و می خورد”.

“LOL ، من حتی نمی توانم …” ، به نظر می رسید که یک سوم قادر به تکمیل اظهار نظر خود نیست ، با این که تعداد زیادی از دیگران نیز به همین ترتیب به “روحهای چپ” واکنش نشان دادند: