گرتا تونبرگ به شهربازی CN Coronavirus CNN می پیوندد و سردرگمی مسری می شود

گرتا تونبرگ به شهربازی CN Coronavirus CNN می پیوندد و سردرگمی مسری می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این جنگنده سوئدی سوئد در طی دو ماه گذشته از شیوع COVID-19 به طرز شگفت انگیزی مادرزاده شده است ، و ظاهر آینده تلویزیون وی باعث برانگیختن جمعیت آنلاین شده است.

سی ان ان اعلام کرده است که گرتا تونبرگ ، فعال آب و هوای نوجوان ، پنجشنبه شب در سالن شهر زنده خود “Coronavirus: واقعیت و ترس” شرکت خواهد کرد.

این هیزم 17 ساله اعتصاب آب و هوا در مدارس به دو مهمان با تخصص واقعی در مراقبت های بهداشتی ، ریچارد بسر ، مدیر سابق CDC و كاتلین سبلیوس ، وزیر بهداشت سابق ، پیوست.

تصمیم این شبکه برای بهره برداری از تونبرگ برای شهربازی با سردرگمی در رسانه های اجتماعی روبرو شده است.

دونالد ترامپ جونیور توییت کرد طعنه آمیز: “او اکنون یک متخصص و مشهور در زمینه بیماری های عفونی و اپیدمیولوژیک و یک صدای علمی برجسته در هنگام سیاست جهانی آب و هوا است. بسیار عجب چشمگیر است.”

وی گفت: “این امر به دلیل تخصص گسترده وی در مورد بی حیا بودن در حین سخنرانی در بزرگسالان ، کاملاً مناسب است.” نوشت مفسد محافظه کار بن شاپیرو. “اگر من می خواهم به صدای جیغ زدن کودک به من گوش بدهم ، من سه تا هفت سال دارم و آنها تخصص مشابهی در Covid-19 تا Thunberg دارند.”

“گرتا تونبرگ در این شهربازی چه مکانی دارد؟” پرسید روزنامه نگار یاشار علی. “یک فعال آب و هوا در یک تابلوی متفاوت مناسب تر است. او یک متخصص اقلیم نیست. این مسئله جایگاه است.”

پس از این که همه این تندروها تونبرگ را به صدر روندهای توییتر سوق دادند ، وی از دعوت به عنوان مجری متخصص خبر داد. او گفت در عوض ، وی در مورد مبارزات انتخاباتی اخیر خود که حمایت از تلاش های یونیسف برای کمک به کودکان آسیب دیده از COVID-19 صحبت می کند ، صحبت خواهد کرد ، و همچنین مصاحبه ای را در مورد آنچه مانند “فعال بودن در دنیایی است که توسط مجاری ویروس تغییر یافته است” انجام می دهد.