گربه ماهی یا نسی؟ طبق گفته های جدید ، رمز و راز افسانه هیولا دوباره به لطف عکس جدید دوباره ارسال شد

گربه ماهی یا نسی؟ طبق گفته های جدید ، رمز و راز افسانه هیولا دوباره به لطف عکس جدید دوباره ارسال شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

همانطور که نویسنده عکس مورد نظر توضیح داده است ، او در واقع فکر می کند که چیزی که او متوجه شد احتمالاً گربه ماهی یا شاید یک مهر بوده است.

به نظر می رسد که گمانه زنی ها در مورد وجود به اصطلاح Loch Ness Monster ، موجودی اسطوره ای که گفته می شود در آن مکان ناشناس زندگی می کند ، اخیراً با ظهور عکس دیگری که ممکن است یا ممکن است آن موجود را نشان ندهد ، فاش شده است. گزارش ها.

به گفته این روزنامه ، عکس مورد نظر توسط استیو چاللیس ، توریستی از ساوتهمپتون که از قلعه Urquhart – واقع در سواحل دریاچه واقع شده بود – گرفته شده است وقتی او و برادرش در سپتامبر گذشته در تعطیلات در اسکاتلند بودند.

همانطور که استیون توضیح داد ، هنگامی که متوجه “نوع موج دار شدن در آب” شد ، از ساحل مقابل دریاچه عکاسی می کرد.

وی گفت: “من شروع به گرفتن چند شلیک کردم و سپس این ماهی بزرگ به سطح آمد و دوباره دوباره به پایین برگشتم”. “این فقط در یک عکس ظاهر می شود و صادقانه بگویم که این یک چیز عجیب بود. من مدتی را تماشا کردم همانطور که از آخرین تصویر می بینید اما دوباره آن را ندیدم.”

با این حال خود استیون خاطرنشان کرد که در حالی که ممکن است برخی افراد حدس بزنند که چیزی که در عکس قرار دارد می تواند یک هیولای افسانه ای باشد ، اما او چنین فکر نمی کند.

وی گفت: “من باید بگویم كه من به هیولا Loch Ness اعتقاد ندارم و صریحاً فکر می کنم اگر چیزی در آنجا باشد ، برای بیشتر بینش ها توضیحی منطقی وجود دارد.” “حدس من این است كه آنچه كه من اسیر كردم یك گربه ماهی یا چیزی شبیه به آن است. هرچه مهرها از دریا وارد می شوند ، انتظار دارم كه این چه چیزی باشد و این مسئله را توضیح می دهد كه چرا این بینایی ها بسیار اندك و بسیار دور از هم هستند.”

به نظر می رسد که بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی با توجه به چشم انداز این عکس که یک بینایی واقعی نسی است ، کمی شک و تردید به نظر می رسند.

بنا بر گزارش ها ، یکی از متخصصان عکاسی دیجیتال نیز گفته است که این عکس ها فتوشاپ شده اند ، در حالی که نویسنده رولان واتسون ، که وبلاگ Loh Ness Mystery را اداره می کند ، ابراز نگرانی های مشابه کرد.

واتسون گفت: “اگر این یک تصویر واقعی از یک موجود در لوخ نس باشد ، به راحتی می تواند در سه گروه برتر در همه زمان ها قرار بگیرد”. “در این مرحله ، من در حال گفتگو با استیو درباره اعتراضات و نگرانی هایی که درباره این عکس فتوشاپ دارم ، هستم. بنابراین خواهیم دید که این ما را به کجا می برد.”