گذرگاه های مهاجران؛ عنوانIX تغییر می کند؛ درام پستی

گذرگاه های مهاجران؛ عنوانIX تغییر می کند؛ درام پستی

انگلیس و فرانسه برای جلوگیری از عبور مهاجران از کانال انگلیسی موانعی را ایجاد می کنند در حالی که در آمریکا ترامپ موانعی را برای جلوگیری از رأی مردم ایجاد می کند.

الكساندر مرکوریس، سردبیر The Duran؛ و دکتر کنت سوریناستاد برجسته ادبیات و استاد دین و نظریه انتقادی در دانشگاه دوک درباره آنچه در افزایش مهاجران عبور از کانال انگلیسی وجود دارد سؤال می کنند.

به گفته وزیر امور خارجه انگلیس که روز سه شنبه در پاریس در مذاکرات شرکت کرده بود ، انگلیس و فرانسه این هفته توافق کرده اند که تلاش های خود برای جلوگیری از عبور مهاجران از کانال انگلیسی در قایق های کوچک را افزایش دهند. وزیر امور مهاجرت کریس فیلیپ گفت که لندن و پاریس در تلاشند تا آنچه را او “یک برنامه اقدام جامع” می نامند ، تهیه کنند تا این مسیر غیرقابل برگشت باشد.

کارلی وب، روزنامه نگار ، فیلمبردار و ضد امپریالیست ، سازمان کارگر و حقوق بشر با PSL در کانکتیکات ، تغییرات جدیدی را در عنوان IX تقسیم می کند.

وزیر DeVos برای تقویت حمایت از عنوان IX برای همه دانشجویان اقدامات تاریخی انجام داده است. قانون سوء رفتار جنسی DeVos جمعه به اجرا در خواهد آمد. چرا این تغییرات عنوان IX باعث جنجالهای زیادی شده است؟

جیم کاواناوه، نویسنده برای ThePolemicist.net ، در مورد همه شکستن جهنم شسته شده با اداره پست بحث می کند. سرویس پستی هشدار می دهد که ممکن است آرا برای انتخابات نوامبر شمرده نشود. به گزارش واشنگتن پست ، به 46 ایالت و دی سی گفته شده است كه هیچ ضمانتی برای ارسال به دفاتر انتخابات به موقع وارد نمی شود. USPS برای کاهش هزینه ها در حال تغییر و تحولات گسترده بوده است. یکی از این موارد قبلاً باعث شده است تا در بعضی مناطق تحویل نامه پستی تا یک هفته به تعویق بیفتد. یکی دیگر از این دستگاه ها 10 درصد دستگاه های مرتب سازی نامه را حذف کرده است و این می تواند باعث کند شدن سرعت شود. پیش بینی ترامپ اعتراف کرد که تأخیر در دستیابی به توافق نامه محرک جدید به این دلیل است که وی می خواهد از طریق رای گیری از طریق رایانه جلوگیری کند. دموکرات ها برای اداره میلیون ها آراء نامه پستی که امسال پیش بینی شده اند ، برای اداره پست و ایالات متحده تلاش می کنند تا پول بیشتری کسب کنند. ترامپ در گفتگو با Fox Business ‘صبح با ماریا گفت که این کلاهبرداری است. وی گفت انکار پول به این معنی است که او می تواند مانع رای گیری از طریق پست الکترونیکی در ماه نوامبر شود.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]