کیم کارداشیان برای اعتراض به “تبلیغات” حساب اینستاگرام خود را مسدود می کند اما مردم سtionsالاتی دارند

کیم کارداشیان برای اعتراض به “تبلیغات” حساب اینستاگرام خود را مسدود می کند اما مردم سtionsالاتی دارند

قبیله West-Kardashian اخیراً هنگامی که خالق Yeezy پیشنهاد ریاست جمهوری خود را در تابستان امسال اعلام کرد ، عمیقاً در زندگی سیاسی آمریکا فرو رفته اند. هنوز مشخص نیست که همسرش با جاه طلبی هایش در هیئت مدیره است یا خیر ، اما او همچنین در ارتباط با انتخابات آینده صدای خود را در رسانه های اجتماعی بلند کرده است.

ستاره تلویزیونی واقعیت تلویزیونی کیم کارداشیان روز سه شنبه اعلام کرد که به عنوان بخشی از کمپین # توقف نفرت برای سرمایه گذاری که قرار است سکوها را برای “گسترش نفرت ، تبلیغات و اطلاعات غلط” مجازات کند ، حسابهای اینستاگرام و فیس بوک خود را برای یک روز مسدود خواهد کرد.

بازیگر Keeping Up WithThe Kardashians در توییتر و اینستاگرام نوشت ، جایی که بیش از 188 میلیون طرفدار دارد ، “اطلاعات نادرست به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی تأثیر جدی در انتخابات ما دارد و دموکراسی ما را تضعیف می کند.”

تحریم توسط تعدادی از گروه های غیردولتی از جمله لیگ ضد افترا آغاز شد ، که به ائتلاف ضد فیس بوک پیوست تا این شرکت را که دارای اینستاگرام است نیز بخاطر نقش در تحریک خشونت ، گسترش نژادپرستی و نفرت فراخواند. ، و کمک به اطلاعات نادرست انتخابات “.

کیم کارداشیان به یکی از چندین چهره مشهور هالیوود برای شرکت در این تلاش تبدیل شد که مورد ستایش بسیاری از 66.7 میلیون دنبال کننده توییتر وی قرار گرفت. هر چند برخی همچنان تردید داشتند.

“شما می خواهید حساب های خود را به مدت 24 ساعت مسدود کنید؟ وای ، چه فداکاری ، “یک نفر به شوخی گفت.

“همه چیز عالی است و کاملاً موافق است ، اما آیا می توانید از شوهر خود شروع کنید ؟؟ !! او می تواند تأثیر جدی بر انتخابات ما بگذارد و دموکراسی ما را تضعیف کند! “، کاربر دیگری با اشاره به جاه طلبی های ریاست جمهوری كانیه وست ، كه برخی قبلاً استدلال می كردند در تلاش توطئه آمیز برای” سرقت “آرا از جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموكرات است ، نوشت: چیزی رپر به شدت رد کرد.

آنچه تاکنون روشن است ، این است که حمله رعد اسا کیم مورد توجه قرار نگرفته است ، زیرا سهام فیس بوک در روز سه شنبه ، بلافاصله پس از اعلامیه ستاره ، به طرز چشمگیری سقوط کرد. برخی از رسانه ها و کاربران پس از آن هجوم آوردند که این توسعه را با مبارزات سیاسی بازیگر زن پیوند دهند.