کیم داتکام: “اگر شخص مبتلا به” زوال عقل “مانند” بایدن “در انتخابات پیروز شود ،” محدود کردن به فریب مردم آمریکا “محدودیتی ندارد

کیم داتکام: “اگر شخص مبتلا به” زوال عقل “مانند” بایدن “در انتخابات پیروز شود ،” محدود کردن به فریب مردم آمریکا “محدودیتی ندارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

داوتکام همچنین بایدن را در مورد بسته شدن سیستم میزبان پرونده Megaupload ، که در زمان معاون دوم رئیس جمهور ایالات متحده اتفاق افتاد ، بایدن کرد.

همزمان با نزدیک شدن و نزدیکتر شدن انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده ، کیم دوتکوم ، کارآفرین اینترنتی ، یک حمله لفظی آنلاین علیه یکی از رقیبان ، جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ارائه داده است.

در توئیتی که در 17 سپتامبر ارسال کرد ، Dotcom ویدئویی از بایدن را ارائه داد که خط زیر را ارائه می دهد: – هر چیزی ، می دانید ، در کجای طبقه دوم بخش خانم ها … منظور من را می دانید. “

کیم در این عنوان شکایت کرد: “اگر آنها بتوانند کسی را که مبتلا به زوال عقل است به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب کنند ، هیچ حدی برای فریب مردم عمدتاً تحصیل نکرده آمریکا وجود ندارد”.

این کارآفرین همچنین اظهار داشت که او از زمان “ورود جو” به “کاهش ذهنی” جو بایدن مشاهده می کند ، و اضافه کرد که معاون سابق سابق به زودی “حتی به خاطر نمی آورد Megaupload چه بود و برای تخریب آن چه چیزی بدست آورد” .

Megaupload ، یک سیستم میزبان فایل توسط Dotcom در سال 2005 تاسیس شد ، در سال 2012 ، در زمان تصدی بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، هنگامی که مقامات ایالات متحده وب سایت شرکت را به دلیل ادعای نقض حق نسخه برداری تصرف کردند ، تعطیل شد.