کیت Vampire Hunter در حراج در انگلستان آماده است

کیت Vampire Hunter در حراج در انگلستان آماده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اولین ذکر خون آشام ها ، موجودات ارواح که برای ادامه زندگی خود خون انسان را تغذیه می کنند ، به اواسط قرن هفدهم بر می گردد که این کلمه در یک سفرنامه انگلیسی ظاهر شد. اعتقاد به موجودات ناخوشایند توسط آثار جان Polidori و Bram Stoker محبوبیت یافت.

مطابق با انتشار بیانیه مطبوعاتی خانه حراج هانسونز حراج و والورز که چهارشنبه منتشر شده است ، یک کیف شکارچی خون آشام در انگلستان به حراج می رود. طبق اعلام خانه حراج ، این قرعه کشی در تاریخ 16 ژوئیه زیر چکش خواهد رفت و پیش بینی می شود بین 2500 تا 3800 دلار فروخته شود.

جعبه قتل خون آشام یک جعبه قابل قفل است که در داخل آن با ابریشم قلاب آراسته شده است. این شامل تمام ابزارهایی است که تصور می شود برای مبارزه با موجودات خون ساز استفاده شده است – تپانچه (طبق گزارش ها با گلوله های نقره ای) ، سه بطری خالی که به احتمال زیاد برای ذخیره آب مقدس ، سه صلیب ، نسخه ای از عهد جدید و یک نقاشی مینایی بیضی که عیسی مسیح را به تصویر می کشد. علاوه بر این ، قفسه سینه حاوی انبردست ، مهره تسبیح ، یک چاقوی جیب و یک بطری حاوی دندان های کوسه است.

صاحب صندوق ، که مایل به ناشناس ماندن است ، گفت که سینه اسرارآمیز در سال 2017 خریداری شده است. “من تاریخ آن را خیلی کم می شناسم. و وقتی که آن را باز کردم ، مجبور شدم آن را داشته باشم. فکر کردم خیلی جالب است – یک بخش مکالمه عالی “، خانه حراج به استناد مالک گفته است.

خانه حراج هانسونز حراج و والوئرز گفت که این لایحه مورد توجه رسانه های اجتماعی بسیار زیاد شده است. در دهه های اخیر علاقه زیادی به خون آشام ها شده است ، زیرا این موضوع اغلب در فرهنگ عامه ظاهر می شود. این موضوع به ویژه پس از انتشار سال 2005 رمان عاشقانه خون آشام ، گرگ و میش ، که سه سال بعد اقتباسی از فیلم دریافت کرد ، بسیار محبوب شد. حماسه فیلم بیش از 3 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد.