کیتلین برای کالیفرنیا: جنر اولین فیلم تبلیغات انتخاباتی را منتشر کرد

کیتلین برای کالیفرنیا: جنر اولین فیلم تبلیغات انتخاباتی را منتشر کرد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

کیتلین جنر با پیروی از بازیگران رونالد ریگان ، کلینت ایستوود ، آرنولد شوارتزنگر و گری کلمن ، یک سنت طولانی از افراد مشهور را برای نامزدی در پست های عمومی در کالیفرنیا دنبال می کند.

شخصیت تلویزیونی واقعیت تراجنسی Caitlyn Jenner اولین ویدیو را برای مبارزات انتخاباتی خود برای تبدیل شدن به فرماندار کالیفرنیا منتشر کرده است.

جنر به دنبال نامزدی جمهوری خواهان برای به چالش کشیدن گاوین نیوزوم دموکرات در انتخابات ویژه اواخر سال جاری پس از دادخواست فراخوان دومین جمع آوری بیش از 2.1 میلیون امضا بود.

این ورزشکار سابق که با خانواده ثروتمند کارداشیان ازدواج کرده است ، در این کلیپ سه دقیقه ای بارها و بارها در مورد “رویاها” و دیگر سخنان دیگر صحبت می کند ، در حالی که ابراز تاسف می کند که “دولت طلایی” تا چه حد سقوط کرده است.

جنر می گوید: “کالیفرنیا زمانی حسادت جهانیان بود. ما آنچه را دیگران می خواستند ، داشتیم. رویای آمریکایی در اینجا بزرگ شد.”

او می گوید: “سیاستمداران شغلی و سیاست های آنها این رویا را نابود کرده است.” “به عنوان تصاویر قفل شده COVID-19 و یک ساختمان مشعل پس از شورش ، قفل شده است ، بسته شده ، شاتر شده است ، در تاریکی رها شده و سوزانده شده است”.

در یک درخواست واضح از حساسیت های محافظه کارانه ، جنر ادعا می کند که دولت “در هر بخش از زندگی ما نقش دارد. آنها پول ، شغل و آزادی ما را گرفته اند” و افزود: “کالیفرنیا به یک اخلالگر ، اخلالگر دلسوز نیاز دارد.”

سپس این ویدئو کلیپ هایی از پیروزی جنر در مسابقات دهگانه مردان در المپیک 1976 مونترال را با نام تولد خود ، بروس نشان می دهد.

او می گوید: “من 48 سال پیش با یک رویا به اینجا آمدم تا بزرگترین ورزشکار جهان باشم.” “اکنون من به نژاد دیگری وارد می شوم … برای نجات کالیفرنیا.”

جنر گفت که این همه گیری ، سیاستمداران کالیفرنیا را به عنوان “نخبه گرا” و مردم آن را “جنگجویان ، پادشاهان و فرشتگان” دوباره تعریف کرده و ادعا می کند که به جای مشاغل کوچک و خانواده هایی که فرزندانشان را در خانه در زندان نگه داشته اند ، ایستاده است.

این مشهور ادعا کرد: “من برای شما مهم نیستم که شما یک جمهوریخواه ، دموکرات باشید ، من می خواهم به عنوان فرماندار همه کالیفرنیایی ها اداره شوم”. “با هم آرزوی کالیفرنیا را بازیابی و تجدید خواهیم کرد.”

در آخر هفته ، جنر با صحبت علیه فرمان اجرایی رئیس جمهور دموکرات جو بایدن ، صلاحیت محافظه کاری خود را از بین برد که پسران نوجوانی که خود را زن می دانند مجاز به رقابت با دختران در ورزش هستند.

فرمانداران قبلی پرجمعیت ترین ایالت آمریکا شامل بازیگران هالیوود رونالد ریگان ، كه بعدا به عنوان رئیس جمهور آمریكا انتخاب شد و آرنولد شوارتزنگر كه در انتخابات فراخوان در سال 2003 نیز ایستاده بود – مخالف گری كولمن ستاره سابق كودك بود. کلینت ایستوود در انتخابات بعنوان شهردار غیرحزبی در شهر ساحلی خود کارمل پیروز شد.