کوکتل نژادپرستی ، یهود ستیزی و اتهامات بنیانگرایانه پس از آغاز خانواده از پرواز در آمریکا

کوکتل نژادپرستی ، یهود ستیزی و اتهامات بنیانگرایانه پس از آغاز خانواده از پرواز در آمریکا

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به دنبال حادثه ای که باعث شد همه مسافران پرواز داخلی از هواپیما اعزام شوند و سپس اجازه سوار شدن مجدد به هواپیما را داشته باشند ، شرکت هواپیمایی اسپیریت مورد محاصره قرار نگرفت.

شرکت هواپیمایی ارزان قیمت آمریکایی هنگامی که خانواده ای از یهودیان ارتدوکس را به دلیل “عدم رعایت دستور ماسک فدرال” از یک پرواز اخراج کرد ، در مرکز رسوایی با زیر بنای یهودی ستیزی و نژادی ظاهر شد.

فیلم های این حادثه که از 5 آوریل در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، نشان می دهد که مهماندار هواپیمایی Spirit Airlines به یک زن و شوهر نزدیک می شود ، با دو فرزند خود 2 و 7 ساله پرواز می کند و از آنها می خواهد که از هواپیما پیاده شوند. کودک دو ساله دیده می شود که در آغوش مادر باردار خود نشسته و ماست می خورد ، در حالی که ماسک ندارد. این زوج ، آری و آویتال آیزنبرگ ، که همچنین با کودک 7 ساله خود با نیازهای ویژه در مسافرت بودند ، استدلال کردند که هر دو ماسک به سر داشتند و کودک نوپای آنها تازه دو ساله شده است.

در نتیجه تصمیم کارکنان شرکت های هواپیمایی ، خانواده و کل پرواز از اورلاندو به آتلانتیک سیتی به طور خلاصه منصوب شد.

این حادثه خشم کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت و آنها به سرعت هجوم آوردند محکوم کردن اقدامات این شرکت هواپیمایی و آنها را به رفتار با خانواده های یهودی تحت رژیم نازی تشبیه کرد.

در پاسخ به بیانیه هواپیمایی اسپریت ، مفسران موضوع یهودی ستیزی را نیز مطرح کردند و رفتار مهماندار هواپیما را که خانواده آیزنبرگ را مجبور به ترک هواپیما کردند ، قضاوت کردند.

بینندگان همچنین درمورد چگونگی غذا خوردن کودک با ماسک خود متحیر بودند.

ویدئوی دیگری از آری آیزنبرگ ، هنگامی که خانواده برای ترک هواپیما بلند می شوند ، نشان می دهد که وی کل ماجرا از قبل طراحی شده است:

“خانمی از اینجا قبل از اینکه ما سوار هواپیما بشویم کسی را از طریق تلفن شنید که آنها این برنامه را دارند. کاپیتان با آن مشکلی نداشت ، کل هواپیما با آن مشکلی نداشت ، اما یک آفریقایی-آمریکایی بود که با آن حال خوبی نداشت … “او گفت.

اظهار نظر او بی توجه نماند ، زیرا رسانه های اجتماعی در یک محکومیت محکومانه خشمگین دیگر قرار گرفتند – این بار با تاکید بر زیربنای نژادپرستانه اظهارات او. کاربران توییتر زیر سوال رفته استدلال آیزنبرگ در مورد “آوردن نژاد در آن”.

وی گفت: “او گفت كه آفریقایی تبار تبار مانند یك حیوان عجیب و غریب است. اینگونه بود که این مظنونان به W.S به ما به عنوان جانوران عجیب و غریب نگاه کنید او حتی نگفت شخص. نژاد فرد بی ربط است “، یک مفسر استدلال کرد.

بحث کاملاً متفاوتی در مورد این واقعیت وجود داشت که هنگام صحبت با مهماندار هواپیما ، آری آیزنبرگ ماسک را به سمت پایین و عقب می کشد ، که این برخلاف مقررات موجود است.

“پسر صحبت می کند ماسک خود را پاک می کند ، زن ماسک خود را نیز برمی دارد ، ممکن است کودک بدون هیچ علامتی آلوده شود. هیچ کس نمی داند چه کسی آلوده شده است. هیچ کس! از نظر من ، مهماندار هواپیما حق داشت. او از هواپیمایی پر از مسافر مراقبت می کند. او بسیار مسئولیت پذیر بود ، “یک نظر توییتر ، شبیه ده ها نظر دیگر ، خواندن.

حتی اگر سرانجام خانواده و همه مسافران سوار هواپیما شده و پرواز به مقصد برنامه ریزی شده رسید ، مهماندار هواپیما که در این مشاجره شرکت داشت ، به دلیل تصمیم کارکنان ، شیفت خود را ادامه نداد.

پاسخ هواپیمایی روحانی مشتریان را به یک وب سایت ارجاع داد ، خط مشی پوشش چهره هواپیمای مسافربری را مشخص می کند ، که عبارت است از:

“میهمانانی که ترجیح می دهند از شرایط پوشاندن صورت ما پیروی نکنند ، امتیازات پرواز آینده را با Spirit از دست می دهند. کودکان زیر 2 سال معاف هستند. ”

این اقدام باعث نارضایتی مفسران خشمگین در رسانه های اجتماعی نشد ، و آنها با محکومیت شدیدی به پست های حساب اینستاگرام شرکت هواپیمایی – حتی کسانی که به این حادثه ارتباطی ندارند – سرازیر شدند.

©
عکس: اینستاگرام ، هواپیمایی روح

عکس صفحه بخش تفسیر به پست توسط حساب اینستاگرام شرکت هواپیمایی روحانی

©
عکس: اینستاگرام ، هواپیمایی روح

عکس صفحه بخش تفسیر به پست توسط حساب اینستاگرام شرکت هواپیمایی روحانی

خطوط هوایی Spirit از قانون فدرال پیروی می کند ، که طبق آن همه مسافران باید مطابق با دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ایالات متحده در پروازها و فرودگاه ها ، از پوشش صورت استفاده کنند.

CDC تشخیص می دهد که استفاده از ماسک در هر شرایطی یا برای برخی از افراد ممکن نیست.

این آژانس در رابطه با سیاست جلوگیری از شیوع COVID گفته است: “استفاده صحیح و مداوم از ماسک ممکن است برای برخی از کودکان مانند کودکان دارای معلولیت خاص از جمله اختلالات شناختی ، فکری ، رشدی ، حسی و رفتاری چالش برانگیز باشد” 19 در کودکان.