کوومو تأیید می کند که رفتار وی به عنوان “معاشقه ناخواسته” در میان رسوایی آزار و اذیت دیده می شود

کوومو تأیید می کند که رفتار وی به عنوان “معاشقه ناخواسته” در میان رسوایی آزار و اذیت دیده می شود

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

دو کارمند سابق دولت کومو ، لیندزی بویلان و شارلوت بنت ، قبلاً داستانهای خود را در مورد چگونگی آزار و اذیت جنسی فرماندار نیویورک در دوران تصدی خود به اشتراک گذاشتند.

در بیانیه روز یکشنبه ، فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، تصدیق کرد که رفتار او در برابر دو دستیار زن سابق ممکن است “معاشقه ناخواسته” تلقی شود و به دلیل تفسیر آن عذرخواهی کرد.

کوومو ، که به اتهام آزار و اذیت جنسی دو زن روبرو است ، اظهار داشت: “من اکنون می فهمم که تعاملات من ممکن است غیر حساس یا بیش از حد شخصی باشد و برخی از نظرات من ، با توجه به موقعیت من ، باعث شد دیگران احساس کنند.”

به گفته کوومو ، رفتار او مطابق با نحوه عمل او در “عمومی و خصوصی” است. وی با اشاره به اینکه چگونه “مردم را در مورد زندگی شخصی ، روابطشان ، ازدواج یا ازدواج نکردن مورد تحریک قرار داد” ، ادعا کرد که هیچ جرمی ندارد ، و تلاش می کند “تجارت بسیار جدی” را با سر و صدا از بین ببرد.

در بیانیه کوومو آمده است: “در محل کار من گاهی فکر می کنم بازیگوش هستم و شوخی هایی می کنم که به نظر من خنده دار است. من گاهی اوقات مردم را به عقیده خودم به طرز فکر خوب فکر می کنم.”

به نظر نمی رسید همه آنچه را که بسیاری ادعا می کردند عدم عذرخواهی نیمه جان است ، قبول کنند و یادآوری می کنند که دقیقاً دو دستیار سابق وی در ادعاهای خود چه گفته اند.

همزمان با آغاز تحقیقات در مورد ادعاهای آزار و اذیت ، نظرات وزیر مطبوعات کاخ سفید جن پسکی و نماینده دموکرات الکساندریا اوکاسیو-کورتز جدی بودن وضعیت را تأیید کرده اند. پسکی ، در اظهارات CNN ، بر تعهد رئیس جمهور آمریکا جو بایدن که هر زن “باید شنیده شود ، باید با احترام و با وقار رفتار شود” تأیید کرد. Ocasio-Cortez خاطرنشان کرد که خواندن ادعاهای آزار و اذیت “دردناک” است و خواستار تحقیقات مستقل شد.

دفتر کوومو “بررسی کاملی” از داستان های دو زن ، لیندسی بویلان و شارلوت بنت ، که هر دو قبلاً از نزدیک با فرماندار همکاری می کردند ، آغاز کرد.

بویلان ، که ابتدا با ادعاهای خود پا به جلو گذاشت ، گفت که در سال 2018 کوومو به او پیشنهاد کرد که با او پوکر استریپ بازی کند و گفته می شود که لبهای او را بوسیده است ، هرچند او نمی خواست او چنین کاری کند. اندکی پس از آن ، بنت همچنین تجربه خود را درمورد اینکه چگونه فرماندار نیویورک در سال 2020 از او سال کرده است که آیا “فاصله سنی” را به عنوان یک مسئله در روابط می بیند و آیا تا به حال با “پیرمرد” بوده است؟