کوهن ، وکیل سابق ترامپ ، توئیتر را با ذکر “کوفته های تونی” و “Big Minty” از دوستان زندان فریب می دهد

کوهن ، وکیل سابق ترامپ ، توئیتر را با ذکر “کوفته های تونی” و “Big Minty” از دوستان زندان فریب می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کوهن که در سال 2018 به اتهام کلاهبرداری ، فرار مالیاتی ، تخلف در امور مالی تبلیغات و دروغگویی به کنگره متهم شد ، ماه مه سال جاری از زندان آزاد شد و در حبس خانگی قرار گرفت ، و انتظار می رود زندان وی در اواخر سال آینده به پایان برسد.

مایکل کوهن ، منتقد وکیل منتقد ترامپ ، پس از تربیت دوستانش در زندان ، “Tony Meatballs” و “Big Minty” ، در مصاحبه ای که در مورد برنامه های خود برای مبارزه برای حقوق زندانیان بحث کرد ، در حال آنلاین شدن است.

کوهن گفت: “اکنون من مانداموس را انجام دادم ، زیرا به دوستان خود در اوتیسویل قول دادم ، مانند دوستانم تونی میت بالز و Big Minty ، که یک بار که بیرون آمدم ، من را متوقف نخواهم کرد ، و من را به زندان محصور کردم.” گفت ، با اشاره به دادخواست ای كه هفته گذشته مطرح كرد و ادعا كرد كه طبق قانون اصلاح قانون عدالت کیفری ترامپ در سال 2018 ، حق آزادی زودرس برای حبس خانگی را “به دست آورده است”.

به گفته کوهن ، این دادخواست می تواند تا 153000 زندانی فعلی را در زندان های آمریكا واجد شرایط آزادی زودرس یا حبس خانگی كند. کوهن در ادامه به ترامپ به دلیل ادعای عدم نگرانی واقعی وی در مورد اصلاحات در زندان حمله کرد و از کشته شدن بخشش های اخیر رئیس جمهور شکایت کرد ، که به گفته وی می تواند مشکلات قانونی ترامپ را ایجاد کند.

با این حال آنلاین ، فریاد او با صدای “Tony Meatballs” و “Big Minty” بود که توجه مردم را به خود جلب کرد ، کاربران هیچ کمبودی برای یک خط خنده دار نداشتند.

یکی از کاربران “در این فصل از تعطیلات برای Tony Meatballs و Big Minty فکر نکنید.” مضحکه کرد. “آن قسمت از سوپرانوها را دوست داشتم” ، قسمت دیگر مسخره. “اوه مگس باشم روی دیوار سلول که تونی میتبال ، بیگ مینتی و مایکل کوهن را در دست دارد” ، شوخی کرد.

دیگران بر واکنش میزبان MSNBC به کوهن با ذکر نام زندانیان تمرکز کردند.

بحث آنلاین به زودی به سیاست حزبی تبدیل شد ، منتقدین اظهارات کوهن را نشان دادند که او یک است “جنون با عملکرد بالا ،” یا حمله به او برای افشای عمومی نام مردان دیگر یک شوخی گفت: “شاید اینها بخشش های بعدی باشد.”

چند کاربر خلاق از هالیوود خواستند که یک فیلم بلند در مورد کوهن ، تونی میت بال و Big Minty بسازد. “کمدی رفیق؟ دزدی معکوس؟ من جزئیات را به شما می سپارم. ”یکی از کاربران نوشت. دیگران پیشنهادی که کسی مطمئناً در حال کار بر روی فیلمنامه است.

دیگران به سادگی از وضعیت گفتمان سیاسی در آمریکا ابراز تاسف کردند.

کوهن یکی از چندین همکار ترامپ بود که در جریان مشاوره ویژه رابرت مولر در تحقیقات روس گیت متهم شد ، و هیچ شواهدی از توطئه بین کمپین ترامپ و کرملین یافت نشد ، اما بسیاری از فعالیت های غیرقانونی دیگر را کشف کرد. در نوامبر 2018 کوهن به جرم دروغگویی در کمیته اطلاعات سنا در سال 2017 گناهکار شد و یک ماه بعد به سه سال حبس در زندان فدرال محکوم شد و به پرداخت 50 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد. پس از محکومیت ، وی در زندان فدرال در خارج از اوتیسویل ، نیویورک در مه 2019 زندانی شد. کوهن قبل از محکومیت خود ، به عنوان یک “اصلاح کننده” قانونی برای ترامپ عمل می کرد ، و او را از مشکلات قانونی خارج می کرد ، آنها را از صحبت علنی در مورد امور ادعایی با رئیس مغول تجارت که رئیس جمهور شده است منصرف کنید.

این وكیل پس از محكومیت وی به یك منتقد شدید رئیس جمهور مبدل شد و ترامپ را وادار كرد تا به عنوان یك “موش صحرایی” و “یك دروغگوی سریال” بارها و بارها به او حمله كند.