کوری بوش کاندیدای کنونی را برکنار کرد و دموکراسی را در MO موافقت کرد

کوری بوش کاندیدای کنونی را برکنار کرد و دموکراسی را در MO موافقت کرد

کوری بوش از ابتکار عمل دیم در موقت اول جان سالم به در برد. مجلس سنا به دلیل عدم اجرای کودتا الیوت آبرامز را کباب می کند. زیمبابوه موافقت خود را به پرداخت مزرعه داران سفید پوست می کند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره دانشکده سیتی دانشگاه ، جونیور Bayard Rustin همکار با یاران برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گفتن و پادکست “We Stay Woke” برای گفتگو در مورد پیروزی اولیه دموکراتیک کوری بوش در دموکرات گذشته در میسوری و اینکه او چیست پیروزی برپایی حزب دموکرات ویلیام لسی کلای می تواند به معنای آینده سیاست در نظرسنجی ها و خیابان ها باشد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به CODEPINK هماهنگ کننده کمپین آمریکای لاتین پیوستند لئو فلورس صحبت در مورد جلسه کمیته روابط خارجی مجلس سنا در مورد ونزوئلا ، چرا اعتراض اصلی دموکرات ها به آنچه که آنها “کودتا” در ونزوئلا توصیف می کردند ، واقعیت عدم کارکرد آن بود ، و تهدیدات خوان گوآیدو و دیگر مخالفان مورد حمایت آمریکا احزاب برای تحریم انتخابات آینده.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند نتفا فریمن، یک تحلیلگر سیاست با انستیتو مطالعات سیاست ، سازمان دهنده اقدام پان افریقایی و عضو کمیته هماهنگی اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد مسائل سیاسی طولانی مدت در مورد توافق دولت زیمبابوه برای جبران مالکان سفیدپوست سابق ، چرا؟ این اقدام موجب خشم بسیاری از زیمبابوه ها می شود زیرا اقتصاد این کشور همچنان زیر فشار تحریم های آمریکا و تلاش برای پیوند اعتراضات در زیمبابوه با مبارزه علیه پلیس در ایالات متحده ، به مبارزه ادامه می دهد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به عنوان مجری و مشاور عدالت محیطی شرکت می کنند کاری فولتون گفتگو در مورد اینکه تا چه اندازه ریاست جمهوری بایدن نمایانگر یک شکست واقعی از دونالد ترامپ است ، لزوم ایجاد یک جنبش واقعی طبقه کارگر مستقل از سیستم دو حزب و عذرخواهی زوی سالدانا از ظاهر شدن به عنوان نینا سیمون که به شدت به دلیل عدم تأیید سیاه بودن مورد انتقاد قرار گرفته است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم