“کن و کارن”: زوج های سنت لوئیس سلاح های معترضین در BLM را به دست می آورند ، کانون توجه را به سرقت می برند

“کن و کارن”: زوج های سنت لوئیس سلاح های معترضین در BLM را به دست می آورند ، کانون توجه را به سرقت می برند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بلافاصله مشخص نبود که سلاح های گرم این زوج به چه صورت ورزشی بارگیری شده اند یا دقیقا چه چیزی باعث شده است که با این شیوه خاص با معترضین ارتباط برقرار کنند.

یک زن و شوهر از ساکنان محله St. لوئیز در مرکز غربی وسترند پایان یافتند که به دلیل روشی که در هنگام عبور از تظاهرات اعتراضی BLM در مجاورت عمارت خود گذراندند ، به بدگویی ویروسی دست یافتند.

طبق گفته های Riverfront Times ، این زوج که به عنوان وکلای صدمات شخصی شناخته شده اند ، مارک و پاتریشیا مک کلوزکی ، معترضین را فریاد می زدند که “به نظر می رسید فقط در حال گذر از اجتماع دروازه دار هستند” در حالی که در مسیری به خانه شهردار لیدا کروسون رفتند.

چندین فیلم که در های اجتماعی پدیدار شده اند همچنین در تعامل با معترضین ، سلاح های مارک McCloskeys – تفنگ و یک اسلحه را نشان می دهد.

این روزنامه همچنین اشاره می کند که هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث شده است این زوج “اسلحه خود را به دست بگیرند و جلوی خود را بیرون بیاورند ، بی شلوار اما مسلحانه ، برای رویارویی با معترضین بی خشونت” ، یا اینکه آیا سلاح گرم آنها در آن زمان بارگیری شده است.

با پخش این خبر به طور آنلاین ، McCloskeys خود را با واکنش شدید ویروسی مواجه کرد ، به طوری که برخی از شهروندان شهروندان آنها را “کن و کارن” صدا می کردند و به شوخی آنها را با قهرمانان فیلم اکشن و حتی شخصیت های بازی ویدیویی مقایسه می کردند.

حداقل یک نفر حتی خواستار تلاش برای تأسیس شرکت حقوقی McCloskeys با عنوان “توالت عمومی” به صورت آنلاین شد.

اما ، به نظر می رسد برخی از آنها با مارك و پاتریشیا همدردی می كنند.