کنگره ناخوشایند می شود در حالی که بیکار در اثر پس انداز زندگی می سوزد

کنگره ناخوشایند می شود در حالی که بیکار در اثر پس انداز زندگی می سوزد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به پیت دالاک ، یک فعال و نویسنده با تجارت عدالت نیویورک مترو می پیوندند ، که به حقوق بشر ، عدالت اجتماعی ، و مسائل زیست محیطی و تجاری می پردازد و نویسنده ” این کار تمام نشده است و از آزمایش سوسیالیست آموخته اید. “

به اصطلاح بهبود اقتصادی ، در هفته گذشته 1.2 میلیون آمریکایی دیگر که از مزایای بیکاری استفاده می کنند ، به بن بست رسیده اند. و در پایان هفته ، مبلغ 600 دلار دولت برای بیکاران منقضی شد. در همین حال ، ورشکستگی های مزرعه نسبت به سال گذشته هشت درصد افزایش یافت ، رقمی که به دلیل مداخله فدرال پایین تر از حد انتظار است. و در واشنگتن ، دموکرات ها در مجلس و جمهوری خواهان در مجلس سنا ظاهراً نزدیک به یک مصالحه در مورد لایحه تسویه حساب کروناویروس جدید نسبت به هفته گذشته نیستند.

لتیسیا جیمز ، دادستان کل نیویورک ، دیشب توئیت کرد که امروز اعلام می کند امروز ساعت 12:45 یک اعلامیه ملی بزرگ اعلام کند. خوب ، او این اعلام را کرد. و این بود که او انجمن ملی تفنگ ها ، NRA ، را به عنوان یک سازمان جنایی متهم می کند. دادستان کل ادعا می کند NRA و چهار تن از مدیران ارشد آن ، بودجه را به غلط مدیریت کردند و هم قوانین ایالتی و هم فدرال را نقض کردند و در نتیجه بیش از 64 میلیون دلار در طی سه سال گذشته ضرر کردند. کولن روولی، یک مأمور ویژه سابق اف بی آی که در سال 2002 به عنوان فرد مجله تایم سال به همراه دو سوت زنی دیگر نامگذاری شد ، به این نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با موضوعات محیطی ، انرژی و فضا بود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم