کنگره طوفان حامیان ترامپ ، صحنه ای را برای کودتای احتمالی تنظیم می کند

کنگره طوفان حامیان ترامپ ، صحنه ای را برای کودتای احتمالی تنظیم می کند

انتخابات دور دوم GA قرار است سنا را به دمس واگذار کند. نمایشگاه های ضد امپریالیستی مبارزه بین المللی را به نمایش می گذارد. راست گراها هرج و مرج را به DC وارد می کنند

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند آنوآ چانگا، وكیل بازنشسته و روزنامه نگار مستقل ، برای بحث درمورد انتخابات مهم دور دوم سنای جورجیا ، میزان “كشیش رافائل وارنوك و جون اوسوف” و “اهمیت” کنترل احتمالی حزب دموكرات در سنای آمریكا.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند Tings Chak، محقق و طراح ارشد Tricontinental: Institute for Social Research ، برای بحث در مورد نمایشگاه های اخیر پوستر ضد امپریالیستی و ارتباطات بین هنر ، خلاقیت و مبارزه.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند باب شلهوبر، فعال سازنده صلح و میزبان مشکوکات سیاسی در رادیو اسپوتنیک ، برای بحث در مورد هزاران تظاهرکننده در واشنگتن دی سی ، بسیج شده توسط دونالد ترامپ ، عدم مخالفان معترض لیبرال ، و اینکه چرا واکنش مردم در مقایسه با اقدام به راهپیمایی سال 2018 توسط برگزار کنندگان ملی گرای سفید “اتحاد راست”.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند کامائو فرانکلین، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش جامعه در آتلانتا و میزبان پادکست Renegade Culture ، برای بحث در مورد معترضان طرفدار ترامپ که به ساختمان کاپیتول حمله می کنند ، اختلافات آنها با پلیس DC Metropolitan ، و گزارش می دهد که پنتاگون درخواست را رد کرده است مقامات DC برای گشودن گارد ملی برای تثبیت وضعیت.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم