کنگره ، کاخ سفید در حالی که ایالات متحده متحمل عواقب اقتصادی است ، در ارائه امداد جدید همه گیر موفق نیستند

کنگره ، کاخ سفید در حالی که ایالات متحده متحمل عواقب اقتصادی است ، در ارائه امداد جدید همه گیر موفق نیستند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، مجری گارلند نیکسون با گری گل درمورد مشکلات اقتصادی ایالات متحده ، افزایش ناآرامی های اجتماعی و جوان 17 ساله ای که به جرم دو قتل در کنوشا ، ویسکانسین دستگیر شد ، صحبت می کند

در حالی که ایالات متحده با عدم موفقیت دولت فدرال در تمدید تسریع در همه گیر روبرو است ، به نظر می رسد که ناآرامی های اجتماعی روند بدتری به خود گرفته است. آیا این به نوعی با مشکلات اقتصادی ارتباط دارد؟ اگر چنین است ، آیا این موارد یک بار اتفاق می افتد و برای آرام کردن خشونت چه کاری می توان انجام داد؟

واشنگتن پست اخیراً ستونی از نومحافظه کار مشهور طرفدار جنگ ماکس بووت را ستایش کرده و از به اصطلاح “یک تیم” مشاوران سیاست خارجی پیرامون جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، ستایش می کند. آیا این تیم بایدن گروهی از مشاوران سیاست خارجی رئیس جمهور سابق آمریكا جورج دبلیو بوش است كه پست بعنوان یك “تیم رویایی” توصیف كرده است؟

در اقدامی که کاملاً عجیب است “[t]بن نورتون برای فرهنگ استراتژیک نوشت: او دولت ایالات متحده چندین انستیتوی علمی روسیه از جمله 48 م Instituteسسه تحقیقات مرکزی وزارت دفاع روسیه را در لیست سیاه قرار داده است که با دیگر مراکز پزشکی غیر نظامی برای تولید و آزمایش اولین واکسن COVID-19 در جهان کار کرده است. بنیاد روز شنبه در همین حال ، تد گالن کارپنتر روز جمعه در محافظه کار آمریکایی نوشت: “برخورد خطرناک وسیله نقلیه بین سربازان آمریکایی و روسی در شمال شرقی سوریه در 24 آگوست ، شکننده بودن رابطه و آزمایش گسترده تر اراده ها بین دو قدرت بزرگ را برجسته می کند “” ما باید چه چیزی از این کار درست کنیم؟

وی افزود: “یكی از مشاوران ارشد پزشكی رئیس جمهور ترامپ از كاخ سفید می خواهد كه از استراتژی بحث برانگیز” مصونیت گله “برای مقابله با بیماری همه گیر ، كه مستلزم آن است كه ویروس كرونا در سراسر مردم گسترش یابد تا به سرعت در برابر ویروس مقاومت كند ، استفاده كند. طبق گفته 5 نفر از افراد آشنا به بحث ، اقدامات برای محافظت از افراد در خانه های سالمندان و سایر جمعیت های آسیب پذیر “، واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد. در همین حال ، نیویورک تایمز روز یکشنبه گزارش داد: “بیش از سه ماه طول کشید تا ایالات متحده پس از گزارش اولین عفونت تأییدشده ، به یک میلیون مورد ویروس کرونا برسد ، اما کمتر از یک سوم آن زمان بود که آخرین جهش میلیون موردی را تجربه کند. روز یکشنبه ، بر اساس یک پایگاه داده نیویورک تایمز ، ایالات متحده با شش میلیون مورد گزارش شده ، یک مرحله دیگر را رقم زد. ” آیا “مصونیت گله” م workثر است؟

میهمان بعدی ما ، آندره نکراسوف ، کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده سینما است که داستان بیل باودر و قانون مگنیتسکی را باور کرده و قصد دارد یک فیلم مستند درباره آن بسازد. پروژه او با استقبال Browder و همکارانش روبرو شد ، تا جایی که Browder موافقت کرد در ساخت فیلم با نکراسوف همکاری کند. به طرز عجیبی ، در نیمه راه پروژه نکراسوف متوجه شد که داستان Browder با واقعیت ها سازگار نیست. او به باودر نزديک شد ، تا بعداً به عنوان تبليغي روسي مورد تحسين و حمله قرار گرفت. نکراسوف این مستند را به پایان رساند و اکنون می توانید آن را در MagnitskyAct.com پیدا کنید.

محافظه کاران جدید ، یعقوب ناگل و مارک دوبوویتز از بنیاد دفاع از دموکراسی ها در مصاحبه روز دوشنبه در نیوزویک استدلال کردند ، “دولت ترامپ باید با ایجاد پادمان هایی برای جلوگیری از بازگشت به توافق نامه های هسته ای ناقص گذشته ، به مبارزات حداکثر فشار خود ادامه دهد. ” در همین حال ، وال استریت ژورنال در 14 آگوست گزارش داد ، “افراد آشنا به این مصادره گفتند:” تهدیدهای آمریكا برای اقدام قانونی و تحریم ، مالكان كشتی یونانی را مجبور كرد كه در روزهای اخیر سوخت ایران را به دولت آمریكا تحویل دهند. علاوه بر این ، RT روز جمعه گزارش داد ، “تهران پس از تعیین ضرب الاجل دیپلمات برجسته آمریکایی برای” پس گرفتن “تحریم های ایران بر اساس برجام ، که وی آن را یک معامله” احمقانه “خواند ، و علی رغم عدم پذیرش شورای امنیت سازمان ملل ، مایک پمپئو را سرگرم کرد. ابتکار عمل ایالات متحده

City Limits در تاریخ 25 آگوست گزارش داد: “بیماری همه گیر COVID-19 بیش از چهار ماه پیش در شهر نیویورک منفجر شد و تاکنون 18،979 نفر جان خود را از دست داده و 225،713 نفر را آلوده کرده است.” هنوز هم به دلیل ترس از ابتلا به این بیماری ، در نهایت در بیمارستان و یا حتی مردن ، آنچه مردم را وحشت زده می کند … گرسنگی است. تخمین زده می شود 2 میلیون نفر از مردم نیویورک در تلاشند تا مواد غذایی خود را تأمین کنند. ” در همین حال ، هیل روز یکشنبه گزارش داد ، “احتمال افزایش هر معامله در مورد بسته پنجم ویروس کرونا ویروس کرونا به منظور جلوگیری از تعطیلی دولت در 2 اکتبر ، در حال افزایش است.” این برای پیشروی ایالات متحده چه معنایی دارد؟

بلومبرگ روز دوشنبه گزارش داد: “برنامه ژانگ یمینگ برای فروش عملیات برنامه کوتاه فیلم TikTok خود در ایالات متحده برای جلوگیری از خاموش شدن ، پس از اعلام قدرت چین از توافق قبلی تحت نظارت دولت ترامپ ، به خطر افتاد.” “پکن روز جمعه عدم اطمینان را به مذاکرات پرتحرک پیش از فروش دارایی گرانبهای ByteDance Ltd. اضافه کرد و ادعا کرد توانایی جلوگیری از فروش به خواستگاران خارجی Microsoft Corp. یا Oracle Corp. با محدودیت های شدیدتر در صادرات هوش مصنوعی را دارد.” در همین حال ، مارک ج. والنسیا در مقاله ای که روز دوشنبه برای روزنامه South China Morning Post منتشر کرد ، نوشت: “به نظر می رسد چین و ایالات متحده با لفاظی های بیشتر و موضع گیری نظامی ، چین و ایالات متحده به سمت مرحله نهایی مسابقه در دریای چین جنوبی پیش می روند. ” آیا می توان از جنگ جلوگیری کرد؟

میهمانان:

گلهای گری – تحلیلگر سیاست های عمومی

دنی سوورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “اختلافات میهنی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

گلهای مارگارت – متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

آندری نکراسوف – کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده فیلم

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکا

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]