کنوانسیون DNC می گوید که دمش شاخه زیتون را به جمهوری خواهان می دهد

کنوانسیون DNC می گوید که دمش شاخه زیتون را به جمهوری خواهان می دهد

هیچ عشقی برای مترقیان در DNC وجود ندارد. نیروهای خارج از کشور به دنبال شکل دادن به هرج و مرج بلاروس هستند. کودتا در مالی زنگ هشدار بین المللی را به وجود می آورد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند کامهو فرانکلینبنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش جامعه در آتلانتا ، برای گفتگو در مورد شب دوم کنوانسیون ملی دموکراتیک در میلواکی ، “ارزشهای” مشترکی که کالین پاول ، معمار جنگ عراق با نامزد احتمالی دموکرات جو جو بایدن مشترک دارد ، و چرا؟ حزب دموکرات همچنان نسبت به مترقیان ، علاقه بیشتری به دادخواهی جمهوریخواهان نشان می دهد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به امور بین الملل و تحلیلگر امنیتی می پیوندند مارک Sleboda برای گفتگو در مورد دولت جدید سایه سلانا تیخانوفسایا ، نامزد مخالف بلاروس ، تلاش های آشکار ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای تأثیرگذاری در وضعیت در بلاروس ، چرا بسیاری از ناظران دلسوز نگران این هستند که نارضایتی های مشروع ساکنان بلاروس با دولت رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو در “ناتو” دیگری “ربوده شده” باشد. حمایت از تلاش برای اعمال تغییر رژیم.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند نیی آکوئت، فعال دموکراسی ، تحلیلگر روابط آمریکا و آفریقا و استاد دانشگاه جورج واشنگتن ، در مورد کودتای نظامی که شب گذشته مجبور به استعفا رئیس جمهور ابراهیم بوباکار کیتا شد ، گفت: چگونه نیروهای محلی و بین المللی نسبت به تحولات واکنش نشان می دهند ، “نقش اصلی” امپریالیسم فرانسه در تشدید شرایط برای تصرف قدرت توسط نیروهای نظامی غیر منتخب.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جیم کاواناغ، یک تحلیلگر سیاسی و مشارکت Counterpunch و ThePolemicist.net ، که در آن می توانید مقاله او “Over the Rainbow: مسیرهای مقاومت بعد از جورج فلوید” را بخوانید تا در مورد تصمیم ظاهری با ایجاد دموکرات ها برای دو برابر کردن استراتژی انتخاباتی شکست خورده خود در سال 2016 ، مخالفت مبارزات انتخاباتی Biden از جنبش Boycott ، Divest و Sanctions به عنوان تلاشی برای “منصرف کردن غیرقانونی و تفویض اسرائیل” ، و این که چرا نقش بنیادین بایدن در بسیاری از بدترین جنایات امپریالیسم آمریکا حاکی از این روایت است که رأی ندادن به وی “امتیاز” است. “موقعیت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم