کنوانسیون ملی دموکراتیک نتیجه می گیرد: چه پیام ، برنامه ای را برای حزب ارائه می دهد؟

کنوانسیون ملی دموکراتیک نتیجه می گیرد: چه پیام ، برنامه ای را برای حزب ارائه می دهد؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، میزبانانی که دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با پنجشنبه شب با Caleb Maupin در مورد نتیجه گیری کنوانسیون ملی دموکراتیک مجازی صحبت می کنند.

واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد: “پرزیدنت ترامپ در هفته های اخیر به طور فزاینده ای در مورد تعدادی از تئوری های توطئه پذیرفته ، تقویت شده یا از هم گسیخته است.” “از جنبش بی اساس QAnon تا یک نظریه نژاد پرستی درباره سناتور کامالا D. هریس از تابعیت کالیفرنیا ، ترامپ به گروه های حاشیه ای گره خورده است و آنها را به جریان اصلی حزب خود استقبال کرده است.” آیا این اوج عدم موفقیت جمهوریخواهان برای مهار مجدد تیم Tea در ابتدای بازی است؟

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “برنامه های جدید برای مزایای بیکاری هفته گذشته پس از یک سری کاهش ، افزایش یافت. نشانه دیگری که بهبود بازار کار در اثر ادامه اختلالات به دلیل همه گیر شدن کروناویروس در حال خنک شدن است.” وزارت کار روز پنجشنبه گفت: “مطالبات اولیه هفتگی برای مزایای بیکاری با 135،000 افزایش یافته و به 1.1 میلیون تعدیل فصلی در هفته منتهی به 15 آگوست افزایش یافته است.” مجله از بهبودی می گوید ، حتی اگر کند باشد – چه بهبودی؟

“سوء تفاهم در رسانه های غربی وجود دارد که [Belarusian President Alexander] لوکاشنکو است [Russian President Vladimir] مرد پوتین که درست نیست؛ پوتین او را به عنوان میراثی مبهم و نسبتاً تاریک تلقی می کند. “کریگ موری در قطعه پنج شنبه ای برای Antiwar.com نوشت:” همچنین یک برداشت اشتباه در غرب وجود دارد که لوکاشنکو واقعاً انتخابات اخیر را از دست داد. که درست نیست. وی تقریباً مطمئناً پیروز شد ، اگرچه حاشیه آن در نتیجه رسمی اغراق آمیز است. “چرا این حق گرفتن برای رسانه های غربی اینقدر دشوار است؟

جمعه است ، بنابراین زمان پنل است. مارگارت کیمبرلی ، سردبیر و نویسنده ارشد گزارش بلک آژانس و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”؛ و کوین ززی ، سردبیر مقاومت مردمی ، در مورد نتیجه گیری پنجشنبه شب کنوانسیون ملی دموکراتیک صحبت می کنند.

برای پانل نهایی ما ، ما به جیم کاواناغ ، مفسّر سیاسی ، سردبیر Polemicist و نویسنده مقاله “مالیات های حقوق و دستمزد پاشنه آشیل تأمین اجتماعی” می پیوندیم. و تد رال ، کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکایی.

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

جک راسموس – نویسنده “بانکداران مرکزی در پایان طناب خود ؟: سیاست پولی و رکود اقتصادی” ، که کار آنها را می توان در JackRasmus.com یافت

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح سازمان ملل در عراق

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و نویسنده ارشد گزارش سیاه برنامه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

کوین ززی – ویرایشگر مقاومت مردمی

جیم کاواناغ – مفسّر سیاسی ، سردبیر Polemicist و نویسنده مقاله “مالیات های حقوق و دستمزد پاشنه آشیل تأمین اجتماعی هستند”

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکایی

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]