کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در حمله به دموکرات ها متمرکز شده و هیچ بحثی در مورد سیاست ارائه نمی دهد

کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در حمله به دموکرات ها متمرکز شده و هیچ بحثی در مورد سیاست ارائه نمی دهد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با ری بیكر در مورد اتفاقات شب آغازین جمهوری در كنفرانس خود صحبت می كنند.

سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل متحد ، نیکی هیلی ، به این کنوانسیون گفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن و نامزد پیشین وی سناتور کامالا هریس (D-CA) برای آمریکا سوسیالیسم است ، که در همه جا اعمال شده است. وی همچنین اظهار داشت كه سازمان ملل متحد “محلی است كه دیكتاتورها ، قاتلان و سارقین آمریكا را محكوم می كنند و سپس دستان خود را بیرون می گذارند و از ما می خواهند كه صورتهای آنها را بپردازیم.” ما از این چه کاری می کنیم؟

به نظر می رسید که قتل های جورج فلوید ، برونا تیلور و دیگران در COVID-19 ، کنوانسیون های مهمانی و از سرگیری ورزش های حرفه ای در آگاهی عمومی غلبه کرده است ، اما در پی حادثه یکشنبه که در آن غیر مسلح سیاه مجدداً اعتراضات روشن شده است. مرد یعقوب بلیک چندین بار در پشت به پشت در پلیس در Kenosha ، ویسکانسین به ضرب گلوله کشته شد ، در حالی که سه فرزند خردسال خود در آنجا حضور داشتند. روز جمعه شب ، پلیس در لافتایت لوئیزیانا ، Trayford Pellerin ، مرد سیاهپوست 31 ساله ، را بیرون از یک فروشگاه راحتی شلیک و به قتل رساند. سه شنبه سه ماه از مرگ فلوید در مینیاپولیس ، مینسوتا خبر داد. چگونه این اتفاق می افتد؟

“مشترکین انتخاب رئیس جمهور دونالد ترامپ روز یکشنبه اعلام کرد که مایک پومپئو وزیر امور خارجه این هفته در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان این هفته سخنرانی خواهد کرد.” این رسانه اظهار داشت ، این نگرانی را از چند جبهه مطرح می کند ، زیرا “دیپلمات ارشد کشور برای حضور در این نوع از رویدادهای سیاسی بی سابقه است و چون گفته می شود در حالی که وی در سفر رسمی است ، از” یک مکان نامعلوم “در اورشلیم سخن می گوید. “” چگونه این بازی خواهد شد؟

رویترز روز دوشنبه گزارش داد: “نیكلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا روز یکشنبه از متحد ایران برای كمك به كشور آمریكای جنوبی برای غلبه بر تحریم های ایالات متحده در صنعت نفت این كشور تشكر كرد و ایده خرید موشك از این كشور را ابراز كرد.” چگونه این تصمیم گرفته شد؟

روزنامه چینی جنوب جنوبی روز یکشنبه گزارش داد: “تنظیم کننده بانکی و بیمه چین ، تحریم های مالی ایالات متحده را بر سازمان های هنگ کنگ و مقامات متهم به فرسایش استقلال شهر” فاقد قانونی بودن “اعلام کرده است. آیا این محکومیت موجه است؟

یک نمایش بسیار جالب که اخیراً در کنسرسیوم نیوز با عنوان “انتخاب ترامپ برای آلمان” اجرا شده است ، که در آن جان کریاکاکو از رادیو اسپوتنیک می نویسد ، “این ادعا که حتی یک ساعت شکسته نیز دو بار در روز درست است ، صحیح است و دونالد ترامپ مثبت عمل کرده است. الهام بخش انتخاب سفیر بعدی ایالات متحده در آلمان است. سرهنگ داگلاس مک گرگور ، ارتش آمریکا ، بازنشسته ، انتخاب رئیس جمهور برای کم کردن حضور نظامی ایالات متحده در آلمان است. داگ مک گرگور فرد مناسب برای انجام این کار است. ” چرا؟

“ضد یکشنبه ، رئیس جمهور ترامپ دستور کار 50 نکته ای را برای دوره دوم خود منتشر کرد که می گوید رئیس جمهور” جنگ بی پایان را متوقف خواهد کرد “و سربازان آمریکایی را به خانه می آورد.” “این طرح همچنین قول می دهد كه ایالات متحده قدرت نظامی را حفظ خواهد كرد و می گوید كه آمریكا تروریست های جهانی را كه تهدید آمریكا را تهدید می كنند” را از بین می برد. حزب دموکرات این ماه پلتفرم 2020 خود را منتشر کرد که از زبان مشابهی با برنامه رئیس جمهور ترامپ استفاده می کند و خواستار پایان دادن به “برای همیشه جنگ.” “ما از این چه کاری باید بکنیم؟

رویترز روز سه شنبه با اشاره به بازداشت دو رهبر مخالف بلاروس ، خاطرنشان كرد: “اولگا كووالكووا و سیارحی دیلوسكی به دادگاههای جداگانه ای منتقل شدند و هر 10 روز در هر زندان قرار گرفتند. كووالكووا نماینده اصلی هنوز در بلاروس از نامزد مخالف Sviatlana Tsikhanouskaya ، و دیلوسكی است. اعتصابات به کارخانه گل سرسبد مینسک. “

میهمانان:

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و مجری برنامه عمومی پادکست

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

آریل گلد – بنیانگذار Code Pink

رابرت فانتینا – روزنامه نگار و فعال فلسطینی

KJ Noh – فعال صلح ، نویسنده و معلم

دنی سوورسn – بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “عدم وطن پرستی: آمریکا در عصر جنگ بی پایان”

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و نویسنده ارشد گزارش سیاه برنامه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیتی مستقر در مسکو

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم