کمک های مالی شرکت 2.0 ، “ویروس چین” آلوده به رسانه ها ، تمام Rosas جدید

کمک های مالی شرکت 2.0 ، “ویروس چین” آلوده به رسانه ها ، تمام Rosas جدید

مسخره کردن معترضین این آخر هفته کار آسانی است ، اما صورتحساب آنها به همان اندازه واقعی ماست. ما ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کنید مشترکات داشته باشیم.

استیو گروبینبنیانگذار پیشروان واقعی غیرانتفاعی و میزبان پادکست Macro ‘n پنیر ، به دلیل صحبت درباره سیاست پولی و دسترسی به پول آسان و از طرف دیگر ، سیاست مالی و ایجاد پول جدید با نام تجاری ، کنار رفت. آنها تئوری مدرن پولی ، راهنمای عملیاتی برای ارزهای فیات را شکستند و استدلال “چگونه ما برای پرداخت هزینه آن” نتیجه گیری نمی کنیم. او و میزفیت میزبان باب شلوبر و جمارل توماس به بررسی عملکرد شرکت های بزرگ تحت پوشش این همه گیری ، محدودیت های برنامه های درآمد عمومی عمومی ، و ملاقات های عجیب و غریب عجیب و غریب که باید برای جمع شدن برای مبارزه برای بهبودی اقتصادی واقعاً فراگیر ، پرداختند. آنها همچنین درباره گزینه بسیار واقعی پایان “سکه هزار میلیارد دلاری” صحبت کردند.

Misfits همچنین ورودی های آخر هفته را در دسته جدید “چه کسی می تواند چین را سخت تر کند” شکسته است. جینین پیررو و جو بایدن ، فاکس برای پیروزی گره خورده اند ، که هر دوی آنها نوار xenophobic را به طور قابل توجهی بالا بردند.

کیمبرلین کارتر، استراتژیست سیاسی غیرمستقیم سیاه برای کارزارهای مترقی ، با تمرکز بر عدالت اقتصادی ، اصلاح عدالت کیفری و عدالت اقلیمی ، برای ساعت دوم به بحث درمورد برخی از عجیب ترین نابرابری های بهداشتی در آمریکا ، بحران مراقبت از سالمندان ، و هزینه نادیده گرفتن شرایط محلی برای پیروی از رهبری ناچیز ملی. آنها همچنین وارد بازی حدس و گمان معاون ریاست جمهوری شدند و اینکه بیدن چه تعهداتی در مورد کابینه خود و سایر معیارها انجام داده است. وال دمینگز نیز مانند ورونیکا اسکوبار ، میشل لوژان گریشام ، سیلویا گارسیا و دیگران ظاهر شد ، در حالی که دبی واسرمن شولتز به طور قطعی دفن شد. شرم آور بودن ثروت برای انتخاب بایدن وجود دارد ، اما با اینکه می توانید اسب را به سمت آب سوق دهید … خوب ، بقیه را می دانید.

این سه نفر همچنین مظنونان به برنامه خبری معمولی روز یکشنبه ، چند مشت را به زمین زدند و با چاک تاد از بالای سافت های خود با معاون رئیس جمهور مایک پن و حتی دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده واکنش coronavirus ترامپ در ارتباط بودند ، که با کمال میل به دروغ چین و سرزنش شد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید