کمپین Democrats Wage #TrumpChaos ‘War’ از طریق بیلبوردها در کنوانسیون RNC در DC

کمپین Democrats Wage #TrumpChaos ‘War’ از طریق بیلبوردها در کنوانسیون RNC در DC

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

کمیته ملی دموکراتیک (DNC) هشتگ توییتر #TrumpChaos را راه اندازی کرد ، هم به تبلیغات آنلاین و هم به صورت آنلاین علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده دامن زد و به رئیس جمهور حمله کرد که او از نحوه استفاده از بیماری کروناویروس استفاده کرده و او را به دلیل تلاش برای فسخ قانون مراقبت مقرون به صرفه حمله می کند.

کمیته ملی دموکرات در کنار کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در حال برگزاری تابلوهای تبلیغاتی و نصب های سبک در واشنگتن دی سی قرار داده است. بیلبوردهای بسیار دیدنی ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ را به دلیل پاسخ COVID-19 ، مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه و سیاست های اقتصادی ، مورد انتقاد قرار می دهند.

تابلوهای تبلیغاتی در نزدیکی کاخ سفید ، دفاتر کمیته ملی جمهوریخواه در کاپیتول هیل و سالن اجتماعات اندرو دبلیون ملون ، جایی که کنوانسیون GOP در آن برگزار می شود ، ظاهر شده اند. به گزارش “هیل” ، این کمپین همچنین بر روی دیوارهای جلوی هتل ترامپ در این شهر پیش بینی های نور افزود.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط DNC ، بیلبوردهای تبلیغاتی را با عنوان “دونالد ترامپ: ایجاد آشوب در مراقبت های بهداشتی آمریکا نشان می دهد. Coronavirus اکنون سومین عامل مرگ و میر در ایالات متحده است. »پشت دیگری دیده می شود که می گوید” جنگ ترامپ را برای مراقبت های بهداشتی متوقف کنید “.

در حالی که جمهوریخواهان به صورت حضوری و آنلاین جمع می شوند تا رئیس جمهور را در طول کنوانسیون تأیید کنند ، دموکرات ها در جستجوی هشتگ #TrumpChaos توییتر شک می کنند. روز چهارشنبه ، DNC ویدئویی را منتشر کرد که حاوی آنچه که آن را “بحران مراقبت های بهداشتی” توصیف کرده بود ، و ترامپ را متهم کرد که “سعی در مراقبت از مراقبت های بهداشتی از ده‌ها میلیون آمریکایی داشته است”.

دولت ترامپ مدتهاست که به دنبال لغو قانون مقرون به صرفه است که در سال 2010 توسط رئیس جمهور پیشین آمریکا در باراک اوباما امضا شده است.

از آنجایی که ایالات متحده بیش از 5.8 میلیون مورد کروավիրویروس را در کنار تقریباً 180 هزار کشته در این بیماری ثبت کرده است – تاکنون بالاترین آمار از هر ملتی – ترامپ با تمجید از رفتارهای خود با بحران سلامت ، اشاره ویژه ای به یک کارزار تست گسترده و قصد وی برای “ریشه کن کردن COVID”.