کمپین ترامپ پرونده های حقوقی را در چندین ایالت تشکیل می دهد زیرا بایدن به پیروزی دانشکده انتخاباتی نزدیک می شود

کمپین ترامپ پرونده های حقوقی را در چندین ایالت تشکیل می دهد زیرا بایدن به پیروزی دانشکده انتخاباتی نزدیک می شود

در شرایطی که جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نزدیک به پیروزی است ، تیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پرونده های مربوط به شمارش آرا را در نوادا ، میشیگان ، پنسیلوانیا و جورجیا تشکیل داد.

جیم کاوانا، نویسنده در The Polemicist و CounterPunch ، برای بحث در مورد پرونده های قضایی که مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور تشکیل داده است ، به ما پیوست. روز پنجشنبه ، قضات جورجیا و میشیگان دو مورد را رد کردند.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” در مورد اظهارات اخیر رئیس جمهور ایران حسن روحانی بحث می کند. روز چهارشنبه ، روحانی در جلسه تلویزیونی هیئت وزیران ایران گفت که کشورش بدون در نظر گرفتن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آماده یک رابطه پیچیده با ایالات متحده است. وی همچنین گفت ایالات متحده باید به ایران احترام بگذارد و به توافق هسته ای برنامه جامع اقدام مشترک 2015 برگردد. به گزارش المانیتور ، روحانی گفت: “ما می خواهیم مورد احترام قرار بگیریم ، مشمول مجازات نباشیم.” “مهم نیست که چه کسی در انتخابات ایالات متحده پیروز شود … آنچه ما می خواهیم این است که ایالات متحده به قانون برگردد … برای بازگشت به توافق نامه های بین المللی و چندجانبه.”

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد اهداف بالقوه دولت بایدن برای سوریه به ما می پیوندد. Antiwar.com روز سه شنبه گزارش داد: “طبق گزارشی از مشرق الاوسط ، یک مشاور ارشد بایدن با گروهی از سوری ها دیدار کرد تا آنچه را که سیاست دولت بایدن در سوریه به نظر می رسد ، بررسی کند.” “مشاور گفت كه بایدن حضور نظامی آمریكا را در شمال شرقی سوریه برای مقابله با روسیه و نگه داشتن بودجه بازسازی از این كشور حفظ می كند مگر اینكه اصلاح سیاسی” معنی دار “رخ دهد.

شین استراناهان، میزبان مشترک خطای خطای رادیو اسپوتنیک ، در مورد قانونی شدن ماری جوانا در چندین ایالت ایالات متحده و سایر تغییرات در قوانین مواد مخدر بحث می کند. روز چهارشنبه روزنامه هیل گزارش داد: “رای دهندگان در ایالت های مختلف كشور در روز انتخابات یك سری پیشنهادات رای گیری در سراسر كشور را تصویب كردند كه استفاده و توزیع ماری جوانا را برای اهداف پزشکی یا استفاده از بزرگسالان قانونی اعلام كرد.” همچنین ، آسوشیتدپرس در همان روز گزارش داد ، “در اولی در کشور ، اورگان اتهام مصرف مواد مخدر را به جرم کیفری ، با رأی دهندگان با تصویب یک رأی گیری که داشتن هروئین ، مت آمفتامین ، LSD ، اکسی کدون و سایر مواد مخدر غیرقانونی را مجازات می کند ، رد کرده است. “

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، برای بحث در مورد سانسور آنلاین ایالات متحده به ما پیوست. Antiwar.com روز سه شنبه گزارش داد: “مقامات ناشناس به واشنگتن پست گفتند كه آمریكا طی دو هفته گذشته علیه ایران عملیات سایبری انجام داده است.” این روزنامه خاطرنشان کرد: “ژنرال پاول ناکاسون ، رئیس فرماندهی سایبری ایالات متحده ، اواخر سه شنبه شب بیانیه ای صادر کرد که گفت ایالات متحده علیه” دشمنان “برای جلوگیری از دخالت در انتخابات اقدام کرد.”

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث درباره آخرین موارد درگیری قره باغ ، به ما پیوست. ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه با رهبران مذهبی دیدار کرد و گفت که مسکو تمام تلاش خود را برای پایان دادن به درگیری انجام می دهد.

دنی سوورسن، سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان” ، برای بحث درمورد مقاومت در برابر آمریكای لاتین ، به ما پیوست. تلسور روز سه شنبه گزارش داد: “وزیر امور خارجه ایران سفر خود را به آمریکای لاتین در ونزوئلا آغاز کرد ، جایی که روز چهارشنبه برای ترویج یک اتحاد استراتژیک وارد آنجا شد.” علاوه بر ونزوئلا ، این سفر شامل توقف در کوبا و بولیوی نیز می شود. در همین حال ، در سایت Venezuelanalysis.com ، “استیو النر استدلال می کند که متوسط ​​ونزوئلایی ها می فهمند که تحریم های ایالات متحده به آنها آسیب می رساند و باید در برابر آنها مقاومت کرد.”

عجمو باراکا، نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز ، به ما پیوست تا در مورد مقاله پنجشنبه کن یتیم در CounterPunch درباره ریشه مشکلات کنونی در آمریکا بحث کنیم. یتیم استدلال می کند که “دونالد ترامپ هرگز مسئله واقعی نبود. او محصول آزمایشی قرن ها آزمایش امپریالیسم مستعمره نژادپرست نژادپرست بود که در قاره متولد شد و بعداً به کل جهان صادر شد.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم