کمپانی Biden Hijacks KeepAmericaGreat Domain ، لیست “شکست” های ریاست جمهوری ترامپ را لیست کرده است

کمپانی Biden Hijacks KeepAmericaGreat Domain ، لیست “شکست” های ریاست جمهوری ترامپ را لیست کرده است

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

تیم تبلیغاتی Biden با نهایی کردن موجی از پیروزی جمهوریخواهان در هفته کنوانسیون ملی خود ، بی سر و صدا آدرس وب KeepAmericaGreat.com را ثبت کرده و در اقدامی برای براندازی شعار انتخاب مجدد ترامپ.

اندکی قبل از پایان مسابقه کنوانسیون ملی جمهوریخواهان ، جایی که انتظار می رود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ سخنرانی مقبولیت خود را برگزار کند ، جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای شیرین کردن انتقادات دموکراتیک از RNC در زیر هشتگ #TrumpChaos ، کریسمس روی کیک را چرخاند.

بایدن با افشای اینکه کمپین وی دامنه وب KeepAmericaGreat.com را به دست آورد ، پیوندی را به وب سایت منتشر کرد که “وعده های” ترامپ را رد می کند ، و به جای آنها “شکست” نام می برد.

بایدن گفت: “امشب وقتی او روی صحنه می رود ، به یاد داشته باشید: او به تنهایی مسئول هرج و مرج در كشور ما است” ، و همه را به بازدید از وب سایت حمله به مبارزات انتخاباتی مجدد ترامپ دعوت كرد.

در وب سایتی با عنوان “قولها وعده های داده شده نگه داشت شکسته شده است »، کمپین بایدن در چندین مورد شلیک کرد که در آن ترامپ دستاوردهای تبلیغاتی از جمله اقتصاد ، بازار کار ، پاسخ کرواویروس وی و همچنین مراقبت های بهداشتی ، عدالت ، سیاست خارجی و بسیاری موارد دیگر را مد نظر قرار داده است.

هوگان گیدلی ، سخنگوی کمپین ترامپ ، در اظهارنظر در مورد ضرب و شتم دامنه اظهار داشت: “شما می توانید تمام نامهای دامنه مورد نظر خود را بخرید ، اما جو بایدن هرگز نمی تواند راهی برای از بین رفتن 47 سال موفقیت خود در دفتر انتخاب کند.”

حرکت به سمت ربودن نام دامنه ها چیز جدیدی نیست ، با این حال ، به عنوان مبارزات انتخاباتی ترامپ سال گذشته حمله ای مشابه به Biden انجام داد و لحظه ای را برای گرفتن شعار این دومی با هدف هدف قرار دادن رای دهندگان اسپانیایی “Todos con Biden” بدست آورد. در وب سایت ایجاد شده در URL به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی نوشته شده بود: “اوه ، جو لاتین ها را فراموش کرد. جو همه صحبت است”.