کمبودهای تصویربرداری حرارتی ممکن است در پاسخ COVID-19 عادی جدید شود

کمبودهای تصویربرداری حرارتی ممکن است در پاسخ COVID-19 عادی جدید شود

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با میهمانان در مورد آینده چپ مترقی ، چگونگی واکنش روسیه و ایالات متحده به COVID-19 صحبت کردند و اینکه آیا پایان بحران در معرض دید است یا خیر.

میهمانان:
مارگارت کیمبرلی – ویراستار “گزارش برنامه سیاه” و ستون شناس ارشد | رهبری مترقی پس از برنی

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت | پاسخ COVID-19 روسیه

رابرت ونزل – اقتصاددان ، نویسنده در EconomicPolicyJournal.com | COVID-19 Lockdown Risk-پاداش

جمارل توماس – میزبان سوء تفاهمات سیاسی در رادیو اسپوتنیک | مشکل تارا Reid جو بایدن

ما در ساعت اول ما به مارگارت كیمبرلی پیوستیم تا در مورد آینده رهبری مترقی صحبت كنیم پس از آنكه برنی سندرز نه تنها از كنار رفت ، بلكه حریف خود ، جو بایدن را تأیید كرد ، اقدامی كه بسیاری آن را پایان دوران موفقیت آمیز ریاست جمهوری وی می دانند. ما همچنین در مورد تحولات نیویورک بحث کردیم زیرا به نظر می رسد علیرغم تهدید موج دوم ، قریب به اتفاق قریب الوقوع موارد COVID-19 ، روشن می شود.

در ساعت دوم خود ، با مارك سلبودا در مورد پاسخ روسیه به كروناویروس ، وضعیت عرضه مواد غذایی جهانی و چگونگی پاسخگویی كشورهای جهان به این بیماری صحبت كردیم.

در ساعت سوم ما ، با رابرت ونزل ، اقتصاددان ، درمورد هزینه ها و مزایای ادامه تحریم اقتصادی و اجتماعی اجباری ، آنچه را که او در عوض توصیه می کند صحبت کردیم ، و جایی که کرونا ویروس در آن جریان دارد به عنوان موارد جهانی به آرامی اما به طور پیوسته افزایش می یابد.

نیم ساعت گذشته ، با جمارل توماس ، میزبان برنامه های سیاسی رادیو اسپوتنیک ، درباره اتهامات دیرینه سوء رفتار جنسی علیه جو بایدن صحبت کردیم. ما همچنین مبحث مورد نظر را در كجا قرار دادیم كه چپ بتواند به آنجا برود و ماهیت دوگانگی چپ را در متن تأسیس سیاسی بررسی كردیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم