کمال کار ، AMLO بین اوپک و یک مکان سخت ، هیپ هاپ در خانه

کمال کار ، AMLO بین اوپک و یک مکان سخت ، هیپ هاپ در خانه

حزب کارگر تصمیم گرفت به جای حرکت به سمت چپ با جرمی کوربین ، خود خرابکاری کند. آیا چپهای آمریکا درس واضح را در اینجا می شناسند؟

لورا کارلسنمدیر برنامه آمریکا برای مرکز سیاست های بین المللی ، به بحث در مورد لزوم فوری در تجدید نظر در سیاست مهاجرت ایالات متحده ، و اینکه این سیاست و چگونگی ارتباط آن به معنای رای لاتینکس در ایالات متحده است ، پیوست. جو بایدن در آمریکای لاتین به عنوان رابط رئیس جمهور اوباما و به عنوان نماینده سیاست های سرکوبگر و خشونت آمیز مواد مخدر کاملاً مشهور است. چرا این تاکتیک های فاجعه آمیز بیشتر مورد بررسی قرار نمی گیرند؟ نگاه کنید که چه کسی از آنها سود می برد. و آیا فرصتی وجود دارد که ریاست جمهوری بایدن به لحظه کوتاه وعده ارائه شده در اوایل دولت اوباما بازگردد؟ رئیس جمهور مکزیک همچنین اخیراً در مبارزه خود با اوپک پیروزی سختی کسب کرد ، کارلسن به میزبان باب شلوئبر و جمارل توماس گفت ، اما این بدون هزینه نبود. او یک بدهی مرموز به رئیس جمهور ایالات متحده ، که از همتای مکزیکی خود حمایت کرده بود ، تعهد کرد ، اما ، همانطور که می بینیم ، رایگان نیست.

تام لوونگو، تحلیلگر مستقل سیاست ، فرهنگ و بازارها در وبلاگ خود ، Gold Goats ‘n Guns ، برای دفاع از افراد # FireFauci کنار رفت و وارد یک بحث داغ در مورد واکنش ایالات متحده به COVID-19 ، تعطیلات در سراسر کشور در مقابل راه حل های خاص محلی شد و سیاه و سفید در مقابل محدودیت های ظریف. پاسخ چیست و پاسخ بیش از حد چیست؟ آیا ما باید از شور و شوق آشکار ترامپ برای قدرت متمرکز سرد شویم؟ آیا درمان های ما برای این بیماری حتی موارد صحیح است؟ و سیاست اقتصادی و اقتصادی ترامپ چطور زمینه را برای اینجا فراهم می کند؟ آیا همه گیری در حال پاکسازی زمینه خرید بزرگ چند ملیتی دیگر است؟ Misfits همچنین برخی پیش آگهی های انتخاباتی عمومی را انجام داد و ویرانگری های حزب دموکرات را در چهار سال گذشته بررسی کرد.

هیپ هاپ هنرمند و مربی بومنی آرماه با Misfits در مورد چگونگی ادامه تلاشهای آموزشی خود در طول این بیماری ، و همچنین در مورد محدودیت های یادگیری در خانه و نیاز به دلسوزی صحبت کرد. وی همچنین در مورد چگونگی گفتن داستان ، مسیر خود از هنرمند به معلم و پیوند بین این دو صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید