کلاه روسی “Ushanka” را به خاطر دارید؟ دبیر مطبوعاتی بایدن ، پیكاکی ، برای نقاشی روسیه به عنوان بوگیمن ترول كرد

کلاه روسی “Ushanka” را به خاطر دارید؟ دبیر مطبوعاتی بایدن ، پیكاکی ، برای نقاشی روسیه به عنوان بوگیمن ترول كرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اگرچه شیطان پرستی در روسیه از مدت ها قبل ، به ویژه در مدار دموکرات ها ، امری عادی بوده است ، زمانی که جن پسکی برای این منظور تلاش می کرد ، بسیاری با آن مانند یک سخنان دروغین سخنگوی سابق وزارت امور خارجه ایالات متحده رفتار می کردند.

جن پسکی ، که روز گذشته توسط رئیس جمهور منتخب منتخب جو بایدن برای هدایت تیم ارتباطی کاخ سفید به عنوان دبیر مطبوعاتی دولت جدید مورد استفاده قرار گرفت ، با ارسال توییتر هشدار داد که “عروسک گردان” “ماشین تبلیغاتی” روسیه نمی شود.

“آیا روسیه پس از آن کلاه را روی سر شما فتوشاپ کرده است؟” ، یکی از کاربران باور نکردنی پرسید ، و دیگری به همین ترتیب پرسید ، و یک عکس کاملا جویده شده از ژانویه 2014 را ضمیمه کرد که سخنگوی مطبوعاتی وزارت امور خارجه وقت ، پساکی ، کلاه خز صورتی روسی به نام “” اوشانکا “.

“این تو هستی؟”

تصویر مورد نظر پس از گفتگو در مورد حل بحران سوریه در پاریس گرفته شده است. در این جلسه طرفین روسی و آمریکایی هدایای کاملاً غیرمعمولی را رد و بدل کردند: جان کری ، وزیر امور خارجه وقت ایالات متحده ، “دو سیب زمینی بزرگ آیداهو” برای همتای روسی خود سرگئی لاوروف آورد ، در حالی که دومی برای پسکی هدیه داشت – کلاه صورتی ، ظاهرا با یک چکش و داس شوروی ، و یکی که او در تصویر مشترک با هیئت روسی پوشیده است.

در همین حال ، سایر افراد اینترنتی از فرصتی شتافتند که علیه کسانی که تصویر معروف Psaki را با لباس اوشانکا به وجود آورده اند غر بزنند:

… اما تعداد زیادی از آنها در پاسخ پاسخ دادند ، و اصرار داشتند که عکس گرفتن برای چنین عکسهایی به عنوان بخشی از یک نشست دیپلماتیک “اطلاعات غلطی نیست”:

یکی دیگر از آنها به Psaki در بخش نظرات زیر پست خود ، نکته ای دوستانه به Psaki می دهد و می گوید: “شما فقط می توانستید قضاوت فاجعه بار بد را پذیرفته و عذرخواهی کنید؟” ، و گفت: نشان برجسته چکش و داس “نمادی از وحشت قاتل در اروپای شرقی و مرکزی” است.

دیگران اظهار نظر کردند ظاهراً در ذهن داشتند که چطور پساکی به دلیل مجموعه اشتباهات خود در زمان هدایت سرویس مطبوعاتی وزارت امور خارجه ایالات متحده در زمان باراک اوباما ، به یک تولیدکننده الگوی رفتاری داخلی تبدیل شد.

“بله. او مانند یک قهرمان دلقک در جهان است. بهترین آنها. دلش برای او تنگ شده است” ، کسی توییت کرد ، و دیگری با افتادگی ، همراه با عکس او در کلاه صورتی:

“هر چی میگی عزیزم”.

اتفاقاً گفته می شود که پسکی هدیه را نگه نداشته است ، امروز ایالات متحده اخیراً به نقل از یک منبع آشنا با تبادل غیر معمول گزارش داده است.