کلاهبرداری های جمع آوری کمک های مالی ، نامزدهای جدید بایدن ، CNBC Cons

کلاهبرداری های جمع آوری کمک های مالی ، نامزدهای جدید بایدن ، CNBC Cons

هنگامی که دولت ترامپ و Pfizer انگشت خود را متوجه تأخیر واکسن می کنند ، CNBC از نظر مالی به آمریکایی ها کمک می کند.

جوئل سگالمدیر ملی شبکه تحرک اقدام عدالت ، به میزبانان نامناسب Bob Schlehuber و Michelle Witte پیوست تا در مورد نامزدهای کابینه جو بایدن برای EPA و وزارت کشور ، جدول زمانی طولانی آب و هوای دولت بعدی و درگیری های دموکراتیک بر سر Medicare for All به گفتگو بپردازد.

روزنامه نگار محمد الماضیسردبیر Interregnum ، در مورد صدای جدید منتشر شده از مباحثات بین جولیان آسانژ و وزارت امور خارجه هیلاری کلینتون و ریاکاری که در پرونده علیه او آشکار می کند ، بحث می کند. وی همچنین آخرین تلاش ها در انگلیس برای محافظت از پلیس در برابر گزارش و تحقیقات انتقادی را بررسی می کند.

جیم کاواناسردبیر The Polemicist ، درباره کلاهبرداری “جمع آوری کمک مالی” ، آخرین پیامک های محرمانه از مأمور سابق FBI ، پیتر اشتروزوک ، تحول در آخرین رسوایی بزرگ هک کردن ، و احیای مجدد تحقیقات بمب گذاری در لاکربی ، بحث می کند.

Misfits به دستیاران کاخ سفید گفت که تعطیلات آخر هفته را بهمراه یک سری دیگر از مداخله گران و اشرار انجام دهند. آنها همچنین وارد آخرین پرونده مهاجرت دیوان عالی کشور و فیلم وحشتناک جدید منتشر شده از مرگ Ahmaud Arberty در جورجیا می شوند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected]