‘کلاهبرداری رای دهندگان را پیدا کرد’: Twitterati اریک ترامپ را در مورد تأخیر درباره رای گیری تمسخر کرد

‘کلاهبرداری رای دهندگان را پیدا کرد’: Twitterati اریک ترامپ را در مورد تأخیر درباره رای گیری تمسخر کرد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

اریک ترامپ ، پسر دوم دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، صبح روز سه شنبه هنگامی که حساب توئیتر خود رأی دهندگان مینه سوتا را تشویق کرد که به صندوق های رای بیایند و از رای گیری خارج شوند ، احتمالاً با یک مشکل برنامه ریزی روبرو شده است.

“مینه سوتا بیرون برو و رأی بده !!!” اریک ترامپ در توئیتی در 10 نوامبر نوشت ، رای دهندگان یک هفته پس از رأی دادن به انتخابات ریاست جمهوری آمریكا را گیج كرد.

به گزارش ایندیپندنت ، این توییت پس از یک ساعت حذف شد. با این وجود ، شهروندان اینترنتی سریع در مورد پیام تأخیر اریک ترامپ به رای دهندگان اظهار نظر کردند.

در همین حال ، اریک ترامپ همچنین به دلیل تقویت اطلاعات غلط اخیر در مورد نحوه کنترل آرا mail نامه های پستی در پنسیلوانیا مورد انتقاد قرار گرفته است.

وی ادعا کرد: “دموکرات ها تنها راهی که می توانند در این انتخابات پیروز شوند ، تقلب در پنسیلوانیا هستند و ما این را از روز اول دیده ایم ، از روز اول دیده ایم.” “ما در خندق های زهکشی برگه های رای گیری را پیدا کردیم.”

بر اساس اعلامیه 24 سپتامبر دادستان ایالات متحده برای بخش میانی پنسیلوانیا ، دیوید آزاد ، به نقل از اداره تحقیقات فدرال.

پیمانکار موقت فصلی که مرتکب اشتباه شده بود ، بلافاصله توسط دفتر انتخابات شهرستان لوزرن خاتمه یافت. سی دیوید پدری ، مدیر شهرستان لوزرن همچنین خاطرنشان کرد مقامات انتخاباتی در جریان تحقیق با FBI همکاری نزدیک داشته اند.

پدری در اواخر سپتامبر نوشت: “در حالی که اقدامات این فرد باعث نگرانی شده است ، بیانیه فوق نشان می دهد كه سیستم كنترل و تعادل تعیین شده در انتخابات پنسیلوانیا كار می كند.

علی رغم ادعای اریک ترامپ ، هیچ آرا در خندق های زهکشی پیدا نشد و وزیر امور خارجه پنسیلوانیا کتی بووکوار اظهار داشت که “تقلبی عمدی” صورت نگرفته است ، بلکه خطایی در پردازش آرا the بوده است.

وی گفت: “تحقیقات هنوز ادامه دارد ، اما از گزارش های اولیه ای که به ما داده شده ، این یک خطای بد بود.” “این تقلب عمدی نبود. بنابراین آموزش ، آموزش ، آموزش. “