کلاهبرداران GOP بابت سرکوب رأی های رایانامه توسط اقلیت ها به اتهاماتی روبرو می شوند

کلاهبرداران GOP بابت سرکوب رأی های رایانامه توسط اقلیت ها به اتهاماتی روبرو می شوند

URL کوتاه دریافت کنید

پس از آنکه ادعا شده بود برای ترساندن رای دهندگان بالقوه از طریق robocall و منصرف کردن آنها از رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، هر دو داستان سرگردان محافظه کار با چهار مورد مجازات روبرو هستند.

دادستان کل دموکرات میشیگان ، دانا نسل ، روز پنجشنبه اعلام کرد که جک بورکمن ، 54 ساله لابیست محافظه کار و 22 ساله جوان راست افراطی جیکوب وول هر یک به جرم چهار مورد جنایت “به اتهام سازماندهی مجموعه ای از تماسهای رباتیک با هدف سرکوب رای در انتخابات عمومی نوامبر. “

این اتهامات که در اول اکتبر در دادگاه منطقه 36 دیترویت تشکیل شد ، یکی از موارد قانون انتخابات بود – ارعاب رای دهندگان. یک فقره توطئه برای ارتکاب نقض قانون انتخابات ؛ یک مورد استفاده از رایانه برای ارتکاب جرم قانون انتخابات – ارعاب رای دهندگان. و یک حساب استفاده از کامپیوتر برای ارتکاب جرم توطئه.

Robocall ، صادر شده از 703-795-5364 ، به دروغ ادعا می کند که کسانی که از طریق پست رای گیری را انتخاب می کنند ، اطلاعات شخصی خود را در پایگاه های پلیس بایگانی می کنند. همچنین به اشتباه گفته شد كه مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری آمریكا برای دستیابی به اطلاعات رای دهندگان از طریق پست “برای ردیابی افراد برای واكسن های اجباری” تلاش می كنند.

نسل در آزادی دفتر خود اشاره كرد: “این تلاش به طور خاص رای دهندگان اقلیت را هدف قرار داد تا آنها را از رای دادن در انتخابات نوامبر منصرف كند.” Detroiters سیاه 78.6٪ از جمعیت شهر را تشکیل می دهند.

وی خاطرنشان كرد كه دادستان های كل پنسیلوانیا ، اوهایو ، ایلینویز و نیویورك گزارش دادرسی های مشابه در “مناطق شهری با تعداد اقلیت قابل توجه” را ارائه دادند.

نسل و وزیر امور خارجه میشیگان ، جوزلین بنسون ، پیش از این با صدور اعلامیه خدمات عمومی درباره پیام و استفاده از “کلیشه های نژاد پرستانه برای جلوگیری از رای گیری از طریق پست” هشدار داده بودند.

در صورت محکومیت در همه موارد ، وول و بورکمن به 24 سال زندان و ده ها هزار دلار جریمه نقدی محکوم می شوند. این جوان 22 ساله همچنین در رابطه با فروش غیرقانونی اوراق بهادار در کالیفرنیا با دو اتهام روبرو شده است.

وول به آسوشیتدپرس گفت: “ما درگیر این تماس نبودیم.” “هیچ رازی نیست که ما طرفدار رای گیری از طریق پست نیستیم. اما ما به طور خاص درگیر این تماس نیستیم. “

وول ادعا كرد كه بوركمان معتقد است “شوخي گرايان چپ” در پشت اين ربات قرار دارند ، زيرا در روزهاي اخير 54 ساله صدها تماس داشته است.

وی گفت: “واضح است كه منظور این بود كه كسی اینگونه به نظر برسد كه گویا ما این تماس را ارسال كرده ایم.”

در همان زمان ، وول به AP گفت که او اعتقاد ندارد محتوای این تماس نژادپرستانه است.

مقامات ایالتی تأکید کردند که ساکنان میشیگان بیش از 60 سال است که از طریق پست از طریق رای گیری غایب رای می دهند. در یک رأی گیری در کل ایالت در نوامبر 2018 ، “رای دهندگان میشیگان با اکثریت قریب به اتفاق پیشنهاد 3 را تصویب کردند که قانون اساسی میشیگان را اصلاح کرد و به همه رأی دهندگان میشیگان حق رای اساسی و بدون بهانه رأی غایب را داد.”

بورکمن در ابتدا در ماه اکتبر 2018 با وول ارتباط برقرار کرد ، کمی پس از آنکه ساکنان لس آنجلس ، کالیفرنیا ، بدنام توییتر شد – و تبدیل به یک الگوی رفتاری شد – پس از آنکه شهروندان اینترنتی تعداد زیادی از توییت های سوال برانگیز را منتشر کردند که درباره محافظه کاری های شنیده شده در “کافی شاپ هیپستر” است.

این دو نفر مشهور موفق به شروع یک کارزار لجن زنانه علیه تجاوز جنسی علیه رابرت مولر ، مشاور ویژه وقت در نوامبر 2018 نشدند. داستان نادرست آنها در نهایت توسط شهروندان و گزارش می دهد که پرواز آزاد بورکمان در یک کنفرانس خبری دلقک است.

شایان ذکر است که این عملیات تلاش شده چند روز قبل از انتخابات میان دوره ای 2018 ایالات متحده علنی شد.

بورکمان و وول تلاش کرد تا اتهامات جعلی مشابهی را مطرح کند حمله جنسی علیه شهردار وقت جنوب خم و نامزد دموکرات ریاست جمهوری پیت بوتیگیگ. روزنامه دیلی بیست پس از به دست آوردن صدا از وول که ظاهراً سعی در مجبور کردن مردی برای ادعای علیه بوتیگیگ داشت ، که توسط وول به عنوان “تهدید نهایی” برای احتمال انتخاب مجدد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده توصیف شد ، طرح را اژدر کرد.

ماه ها بعد ، کلاهبرداران سیاسی موفق شدند مردی را ادعا کنند که وی یک جانباز نبرد سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده است و با سناتور الیزابت وارن (D-MA) نامزد انتخابات ریاست جمهوری وقت دموکرات رابطه داشت. داستان کودک شکر نتوانست جذابیت زیادی پیدا کند.