کلاس حاکم باز هم خرداد ⁠ در حالی که مشرف به آزادی سیاه است

کلاس حاکم باز هم خرداد ⁠ در حالی که مشرف به آزادی سیاه است

کارگران بناها را به افتخار ژوئن تعطیل کردند. کتب جدید سیستم پناهندگی نئولیبرالی را در معرض نمایش قرار داده است. ترانه J. کول نیاز به آموزش سیاسی را نشان می دهد

در این قسمت از به هر وسیله لازم در رادیو اسپوتنیک میزبان شان بلکون و ژاکی لوقمن به آنها پیوستند کیت شانکلین، رئیس اتحادیه بین المللی Longshore و Warehouse (ILWU) Local 34 ، برای گفتگو درباره تعطیلی گسترده امروز بنادر در سواحل غربی به رسمیت شناختن ژوئن و چگونگی گرایش دیرینه اتحادیه ضد نژاد پرستی و ضد امپریالیستی ، راه را برای این اقدامات امروز هموار کرد. .

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر آدرین پین، دانشیار مردم شناسی در دانشگاه آمریکایی و هماهنگ کننده کتاب آینده پناهندگی برای “فروش: سود و اعتراض در صنعت مهاجرت” برای گفتگو در مورد تأثیرات روز افزون نولیبرالیسم در روند پناهندگی ، نقش نوظهور “غیرانتفاعی مجتمع صنعتی “در سیستم های مهاجرتی در سراسر جهان و نقش امپریالیسم ایالات متحده در نظامی سازی مرزها.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند جوشوا بریوند، یک کارگر فرهنگی و آموزگار با اتحاد سیاه برای صلح و هماهنگ کننده پادکست Millennials Are Killing Capitalism ، تا در مورد عقب نشینی های اخیر بین Noname و J. Cole درباره مسیر قیام مداوم جهانی علیه نژادپرست صحبت کند ترس پلیس ، به همین دلیل ترانه جدید جی کول به طور گسترده به عنوان غلط و غیر ضروری تلقی می شد و چرا عملاً همه انقلابیون سیاه بر لزوم آموزش سیاسی تأکید می کردند.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جرالد هورن، جان جی و ربکا مورس استاد تاریخ و مطالعات آمریکایی های آفریقایی در دانشگاه هیوستون و نویسنده کتاب جدید “طلوع آخرالزمان: ریشه های برده داری ، برتری سفید ، استعمار تنظیم کننده و سرمایه داری در طولانی شانزدهم” قرن “برای گفتگو در مورد روایت” ناقص “از ژوئن ژوئیه که توسط تأسیس سیاسی پذیرفته شده است ، نقش همکاری طبقاتی در ساختن برتری سفید در ، و اینکه چرا حرکتهای شرکتی برای دور انداختن نماد نژاد پرستی نشان دهنده قدرت رو به رشد ضد است. جنبش نژادپرستانه

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم