کشورها به آمریکا می گویند “MYOB”

کشورها به آمریکا می گویند “MYOB”

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان کشورهای مختلفی هستند که علیه قلدری آمریکا موضع می گیرند. چین ، ایران و مکزیک صریحاً تاکتیکهای تقویت سلاحهای ایالات متحده را محکوم کرده اند.

میهمانان:

گارلند نیکسون – CoHost ساعت بحرانی | گزارش زنده از ونزوئلا

الیاس مگنیر – خبرنگار جنگ پیشکسوتان | ایران می دانست که اسرائیل درگیر چیزی است

یان شیلینگ – تحلیلگر ژئوپلیتیک | بروزرسانی Brexit

کیم ایورسن – روزنامه نگار مستقل و میزبان YouTube | Fauci: هیچ چیزی واکسن پست را تغییر نمی دهد

ونزوئلا سال ها است که تحت تحریم های شدید آمریکا رنج می برد. این کشور قربانی منابع طبیعی خود است. Cohost از ساعت بحرانی گارلند نیکسون به طور زنده از ونزوئلا گزارش می دهد تا گزارش زمینی از وضعیت کشور را به ما ارائه دهد.

ایران کشور دیگری است که ایالات متحده سعی دارد آن را کنترل کند و بدون توجه به آن سلاح را تقویت کند. برترین دانشمند هسته ای ایران در میانه خیابان توسط اسرائیلی ها ترور شد. خبرنگار جنگ پیشکسوت الیجا مگنیر تاریخچه بین دو ملت و آنچه در ادامه اتفاق می افتد را توضیح می دهد.

اکنون چندین سال است که انگلیس با Brexit بازی می کند و به سختی می توان از آخرین تحولات مطلع شد. اتحادیه اروپا و انگلیس در مورد معامله تجاری اختلاف نظر دارند. ایان شیلینگ ، تحلیلگر ژئوپلیتیک در انگلستان زندگی می کند. او دقیقاً به ما می گوید چه خبر است.

چه به COVID اعتقاد داشته باشید یا نه ، اعداد و ارقام نشان می دهد که افراد زیادی خارج از حد طبیعی در حال مرگ هستند. اینکه به واکسن اعتماد دارید یا نه کاملاً بحث دیگری است. روزنامه نگار مستقل کیم ایورسن در مورد نظرات اخیر فاوسی در مورد واکسن COVID بحث می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم