‘کشتی بیگانه غوطه ور’ که توسط شکارچی بشقاب پرنده در تئوری های توطئه سوخت در گرینلند مشاهده شد

‘کشتی بیگانه غوطه ور’ که توسط شکارچی بشقاب پرنده در تئوری های توطئه سوخت در گرینلند مشاهده شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این پیشرفت یک هفته پس از طبقه بندی پرونده های FBI با اشاره به بشقاب پرنده ها و “موجودات چند بعدی” و دو هفته پس از مشاهده یک بشقاب پرنده براق سریع در آسمان های فیلادلفیا در ایالات متحده رخ داد.

اسکات سی وارینگ ، یوفولوژیست خود خوانده ، که بی وقفه به دنبال نشانه هایی از حیات فرازمینی است ، ادعا می کند یک سفینه فضایی بیگانه را در گرینلند کشف کرده است. با استفاده از Google Earth ، وارینگ تصاویری از محل دقیق ادعای بیگانه مثلثی شکل متصل به کوه یخ را نشان داد. یوفولوژیست ادعا می کند در یک طرف کشتی کابین خلبان وجود دارد. وارینگ با استفاده از برنامه های Google ، ادعای صنایع دستی بیگانه را از این طرف به آن دیگر اندازه گیری کرد و ادعا کرد که طول آن از یک طرف به آن 68 متر است.

نه چندان دور از بشقاب پرنده ای که ادعا می شود ، وارینگ کوه یخی را با آنچه او “سیلندر فلزی غول پیکر” توصیف کرد ، مشاهده کرد.

ویدیوی Waring که در 14 سپتامبر بارگذاری شده است ، قبلاً توسط بیش از 3000 نفر مشاهده شده و نظرات مختلفی را برانگیخته است.

با این حال ، برخی از کاربران با یوفولوژیست خود اعلام کردند که مثلث یک فضاپیمای بیگانه است.

“حدس بزنید مواد استفاده شده برای این موارد ضد ضربه هستند و از این رو قادر به زنده ماندن در هر دو هسته هستند [sic] و زمین تغییر می کند “، یکی از کاربران نوشت.

برخی دیگر از کاربران اینترنتی اظهار داشتند که این شی object منشا فرازمینی ندارد اما در عین حال خاطرنشان کردند که این هواپیما ممکن است به سادگی یک هواپیمای ساخت بشر باشد.

یکی از کاربران نوشت: “چرا باید بیگانه باشد؟ آیا نمی تواند یک کاردستی مثلثی منظم باشد؟ اگر کاردستی است”.

دیگر شهروندان اینترنتی ادعا کردند که دولت ایالات متحده به مردم اجازه نمی دهد حقایق مربوط به بشقاب پرنده ها را بیاموزند و به اسکات هشدار دادند که ممکن است به دلیل فعالیت خود مورد آزار و اذیت قرار گیرد.

یکی از کاربران نوشت:

“من به بیگانگان اعتقاد دارم ، اما این چنین دسترسی است ، دولت اجازه نمی دهد که چنین چیزی مورد توجه قرار گیرد ، به علاوه افرادی که در آنجا زندگی می کنند به راحتی می توانند آن را پیدا کنند”.

دیگری نوشت: “من تعجب می کنم که اگر آمریکا آن را بازیابی کردی چه مدت به شما اجازه زندگی می دهد”.

هنوز دیگران به شوخی گفتند که این شی چیزی جز کوه یخ نیست.

“وای کوه یخی!” یک کاربر فریاد زد.

این پیشرفت یک هفته پس از محرمانه شدن پرونده های FBI صورت گرفت که از بشقاب پرنده ها و “موجودات چند بعدی” نام می برد و دو هفته پس از آنکه یک بشقاب پرنده براق و براق در آسمان های فیلادلفیا در ایالات متحده گرفتار شد. اسکات سی وارینگ ، که دارای یک کانال در YouTube است و در آن ویدیوهایی درباره بشقاب پرنده ها و مشاهدات مرموز منتشر می کند ، ادعا کرده است که یک ورودی عجیب به کوهی در نزدیکی منطقه 51 و همچنین یک پایگاه بیگانه در سواحل دبی پیدا کرده است.