کشته شدن Eve Star Jodie Comer ‘لغو شده’ برای گفته های دوستانه حامی ترامپ

کشته شدن Eve Star Jodie Comer ‘لغو شده’ برای گفته های دوستانه حامی ترامپ

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با خیره شدن به سریال هایی مثل “مرا به خاطر بسپار” ، “شاهزاده خانم سفید” و مهمترین آنها – Killing Eve و همچنین نمایش کوتاه در Star Wars: The Rise of Skywalker ، جودی کومر بازیگر لیورپول در سالهای اخیر نامی برای خودش رقم زده است.

جودی کومر ، ستاره حوا ، کشته شدن به دنبال اتهامات مبنی بر این که در رابطه با یک جمهوری خواه است ، موضوع جنجالی گرایش توییتر را پیدا کرده است.

کومر ، که نقش ویلیل را در “کشتن حوا” بازی می کند ، پیش از این به دلیل تصویربرداری واقع بینانه از یک شخص دگرباشان جنسی ، توسط جامعه کوئین مورد ستایش قرار گرفت.

این بازیگر همچنین حامی صوتی حقوق همجنسگرایان و جنبش Black Lives Matter است. او همچنین درگیر Pride Inside است ، یک جشنواره آنلاین که توسط سازمان عفو ​​بین الملل ، استونewال ، انگلستان پراید سیاه ، پاراپرید ، اطلاعات جنسی برگزار شده است.

اکنون او را به دلیل نتیجه ادعا شده برای انتخاب شریک زندگی با ناسازگار بودن با موضع اعلام شده خود لقب “متحد عملکردی” لقب داده است.

گفته می شود که وی با آمریکایی به نام جیمز برک ملاقات کرده است. پس از آنکه کاربران توییتر از طریق رسانه های اجتماعی ردیابی کردند و رأی گیری وی را برای GOP – حزب رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کشف کردند.

کاربر دیگری فهمید که او را در Spotify دنبال کرده است و دارای یک لیست پخش به نام “آهنگهای جودی” است.

و این که او را در داستانی در اینستاگرام خود نشان کرد. او همچنین رئیس جمهور ترامپ را در حساب خود دنبال می کند ، که اکنون حذف شده است.

شهروندان سریعاً به “دریافت” های ظاهری به این بازیگر حمله کردند.

avkanî

avkanî

با این حال ، دیگران با شک و تردید بیشتری اظهار داشتند که او هنوز اظهاراتی در مورد اتهامات ارائه نکرده است و شواهد ارائه شده بسیار شفاف است.

avkanî

این بازیگر مشهور است که زندگی شخصی خود را گسسته می داند ، در حالی که برخی از شهروندان شهروند از او حمایت می کنند و می گویند این تجارت اوست که او خرمش می کند.

avkanî

کامر فاش کرد که در مصاحبه ای با بریتانیا Vogue در ماه آوریل در رابطه بوده است.