‘کسی باید این کار را انجام دهد!’: راهبه های اخراج ‘شیاطین’ از پارلمان ایرلند به اتهام نقض COVID

‘کسی باید این کار را انجام دهد!’: راهبه های اخراج ‘شیاطین’ از پارلمان ایرلند به اتهام نقض COVID

گروهی نزدیک به 70 “م‘من” در ماه دسامبر در دوبلین گرد هم آمدند تا “جن گیری از مراسم دیلین” را انجام دهند در حالی که کشور تحت محاصره COVID بود.

به گفته ممتحن ایرلندی ، دو راهبه از جمهوری ایرلند با اتهامات نقض مقررات COVID برای طی مسافت نزدیک به 200 کیلومتر به دوبلین در ماه دسامبر برای تحریم پارلمان این کشور روبرو شده اند.

این سفر در زمانی انجام شد که سفر داخلی بین شهرستانها در این کشور ممنوع بود.

مادر ایرنه گیبسون و خواهر آن ماری از خواهران کارملی چهره مقدس حضرت عیسی (ع) از چوب پنبه ، به گروهی نزدیک به 70 شرکت کننده پیوستند که در تاریخ 8 دسامبر در بیرون پارلمان ایرلند جمع شدند تا شیاطین را از ساختمان دیل بیرون کنند.

این موکب ، به رهبری آقای جاکومو بالینی از انجمن مقاومت سنت پیوس ، سپس برای برگزاری مراسم سنتی لاتین به پارک هربرت منتقل شد.

طبق قوانین قفل COVID ایرلند ، اجتماعات در فضای باز به 15 نفر محدود می شود.

مشخص نیست که آیا سایر شرکت کنندگان در جلسه “جن گیری” با واکنش مشابه راهبه ها در رابطه با شکستن محدودیت های COVID برای شرکت در این رویداد روبرو هستند.

فیلم موکب از دسامبر به صورت آنلاین در حال گردش است.

از آنجا که پدر بالینی در دوربین مشغول پاشیدن آب مقدس بر روی ساختمانهای دولت ایرلند بود ، وی ابراز امیدواری کرد که “برخی از این ارواح شیطانی” اکنون محل را ترک کرده اند.

آقای بالینی افزود: “هیچ قدرت انسانی نمی تواند حق گفتن توده را از بین ببرد.”

مادر گیبسون و همکار مذهبی اش ظاهراً چندین هکتار کیلومتر را برای صفوف اخراج شیاطین طی کرده اند. برخی از کاربران اجتماعی به شوخی گفتند که این سفر “یک سفر ضروری” است.

اگزمینر ایرلندی می گوید ، این دو راهبه قبلاً با قانون در آب گرم بوده اند. در سال 2019 ، مادر ایرن گیبسون به دلیل نقض مقررات برنامه ریزی با عقب نشینی مذهبی که در Corran South نشسته بود ، محکوم شد.

مادر ایرنه در صفحه GoFundMe خود گفت که راهبه ها دستور داشتند محل را ترک کنند و اکنون پس از تلاش “بچه های تاریکی” برای خرد کردن آنها ، بیش از 77،000 یورو برای سرمایه گذاری جمعی جمع آوری کرده اند تا یک ملک جدید خریداری کنند.