کریس کراس: کریس پرات از قضا کریس همسورث را صدا می کند تا جلوی فیلم جدید Thor را متوقف کند

کریس کراس: کریس پرات از قضا کریس همسورث را صدا می کند تا جلوی فیلم جدید Thor را متوقف کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دو نماد مارول به نام کریس قرار است در چهارمین فیلم آینده “ثور” با نام “عشق و رعد” بازی کنند. همزورث ، که شخصیت ابرقهرمانی آسگاردیان را به تصویر می کشد ، با پرات همراه خواهد شد که نقش پیتر “ستاره لرد” کوئیل را بازی می کند ، که توسط طرفداران مارول از مجموعه سری فیلم های “نگهبانان کهکشان” شناخته می شود.

کریس پرات با تمسخر به طرفداران مارول در انتظار کراس اوور آینده Thor and the Star Lord در فیلم “Love and Thunder” ، در حساب اینستاگرامی ابرقهرمان و همنام خود ، کریس همسورث ، از او خواست تا کار را متوقف کند و کمی وزن اضافه کند. “سریع سریع”.

در یک تعریف نسبتاً ستارانه از ستار لرد ، پرات به شوخی از همسورث التماس کرد که در فیلم آینده در امتیاز ثور از او برتر نباشد ، در مورد عکس اینستاگرامی دومی که در آن بازیگر استرالیایی عضلات کاملاً مشخصی را نشان می دهد ، اظهار نظر کرد.

“سلام جوان. تازه از مربی من شنیده شده و او به شما احتیاج دارد که دیگر تمرین نکنی زیرا ما می خواهیم در یک فیلم سینمایی باشیم و همه چیز او نمی خواهد که اگر کنار شما باشم اگر اینگونه به نظر برسید ، بنابراین من به شما احتیاج دارم که 25 پوند واقعاً سریع آماده و متشکرم “، پرات نوشت.

همسورث سریع پاسخ داد ، و اظهار داشت که او مسئول شکل بدنی درخشان نیست ، زیرا این فقط یک “فیلتر فانتزی” از یک برنامه است.

اوسی پاسخ داد: “نگران نباشید ، ما می توانیم هر دو از فیلتر فانتزی یکسانی که در اینجا اعمال شده استفاده کنیم. به آن instashred گفته می شود.”

بازیگران در فیلم چهارم در مجموعه فیلم های ثور ، دوبله شده “عشق و رعد” ظاهر می شوند. در حالی که همسورث به نقش خود با شکوهترین خدای اصگارد ثور بازمی گردد ، پرات قرار است به عنوان پیتر “ستاره لرد” کوییل – یکی از اعضای محافظان کهکشان ، یکی دیگر از گروه های ابرقهرمان از دنیای موازی مارچین سینما ، به او ملحق شود.

انتظار می رود که در میان دیگر بازیگران شناخته شده ، ناتالی پورتمن جین فاستر و به طرز مرموزی ، ثور را نیز به تصویر بکشد. کریستین بیل به وی ملحق خواهد شد که هنوز از شخصیت وی رونمایی نشده است ، در حالی که تسا تامپسون به عنوان والکری باز خواهد گشت.

«عشق و تندر» فیلمی است که در آن به عنوان چهارمین مرحله از امتیاز پردرآمد فیلم سینمایی مارول شناخته می شود و قرار است در سال 2022 در سینماها اکران شود.