کریس و کایلی جنر ‘ترس از قرار گرفتن در معرض فوربس می تواند از برند آنها آزار ببخشد و به مسائلی با مسئولان منجر شود’

کریس و کایلی جنر ‘ترس از قرار گرفتن در معرض فوربس می تواند از برند آنها آزار ببخشد و به مسائلی با مسئولان منجر شود’

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گزارش های رسانه ای تخمین می زنند که ارزش خالص خانواده کارداشیان-جنر 1.5 میلیارد دلار است. ثروتمندترین عضو خانواده ، که به نمایش تلویزیونی واقعیت Keeping Up With The Kardashians معروف شد ، کایلی جنر 22 ساله است که سال گذشته به عنوان جوانترین میلیاردر جهان شناخته شد.

یک منبع ناشناس گفت: کریس و کایلی جنر از ترس یک مقاله در معرض Forbes در مورد شرکت لوازم آرایشی Kylie می توانند به اعتبار خانواده و مارک تجاری که کریس جنر سالها در ساخت آن را لکه دار کرد ، لکه دار شود. خورشید.

یک منبع ناشناس به این روزنامه گفت: “کریس و کایلی در حال ترساندن هستند و می ترسند که این امر به مارک آنها آسیب برساند و حتی بدتر این که ممکن است با دولت مشکل داشته باشند.” این تابلو همچنین با استناد به منابع خانواده گفته است که هر دو زن در حاشیه هستند.

خورشید این گزارش باعث ایجاد اظهارنظرهای عصبانی در رسانه های اجتماعی با شهروندان شد و گفت كه هر دو زن باید بیشتر در مورد بیماری همه گیر و یا اعتراض به خشونت پلیس در ایالات متحده نگران باشند.

سایر کاربران به دلیل خودشیفتگی و رفتارهای غیراخلاقی ، خانواده Kardashian-Jenner را تحقیر کردند.

هنوز دیگران از نحوه واکنش کایلی جنر به مقاله فوربز سرگرم شدند.

در سال 2019 ، فوربس کایلی جنر را جوانترین میلیاردر جهان نامید ، با این حال در گزارش خود در تاریخ 29 مه این مجله نوشت که گفته می شود کولی جنر ارزش تجارت و در نتیجه ارزش خالص خودش را بیش از حد ارزیابی کرده است.

این مجله تجاری حتی ادعا کرده است که خانواده کارداشیان-جنر با “دعوت کردن فوربس به عمارتها و دفاتر CPA خود و حتی ایجاد اظهارنامه مالیاتی که احتمالاً جعل شده اند” به اندازه های زیادی به “باد کردن” اندازه و موفقیت شغل خود رفته اند. فوربس ارزش خالص کایلی جنر را حداقل زیر 900 میلیون دلار تخمین زد.

در همین زمان ، این مجله اظهار داشت که نمی تواند اثبات کند که اظهارنامه مالیاتی جعلی است ، اما خاطرنشان کرد که “روشن” است که کولی و همراهانش در مورد موفقیت شرکت خود Kylie Comestics دروغ گفته اند.

جنر از طریق پست در توییتر که در آن وی از اعتبار شهر فوربس سؤال کرده بود ، پاسخ داد.