کریس جنر ، مظنون به شبکه “نینتزن” در پشت گزارش های طلاق کیم کارداشیان از کانیه وست قرار دارد

کریس جنر ، مظنون به شبکه “نینتزن” در پشت گزارش های طلاق کیم کارداشیان از کانیه وست قرار دارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

حلقه ازدواج از دست او گم شده است و او پس از فروپاشی عمومی هیچ کجا در تصاویر تعطیلات خانواده دیده نمی شود – در مورد ازدواج KimYe حدس و گمان های زیادی وجود دارد که حاکی از این است که در بهشت ​​پر زرق و برق دیگری وجود دارد.

صفحه شش به نقل از منابع ناشناس گزارش داد ، روند طلاق حدس زده شده که ستاره کیم کارداشیان و خواننده رپ ، کانیه وست – پدر و مادر چهار کودک – را از هم جدا می کند ، در حال انجام است.

طبق این نشریه ، کیم پس از هفت سال با ازدواج “تمام” شد و طلاق “قریب الوقوع” است.

“کیم باعث شد که کانیه به آنجا برود [Wyoming] بنابراین آنها می توانند زندگی جداگانه ای داشته باشند و بی سر و صدا امور را برای جدایی و جدایی مرتب کنند. او تمام شده است ، “منبع گفت.

این خبر باعث یک فروپاشی مهم در شبکه های اجتماعی شد ، بسیاری تعجب می کردند که چه کسی می تواند حبوبات را درباره این موضوع حساس ریخته باشد. در حالی که برخی از افراد شوخی می كنند كه چگونه بازیکنان خوش تیپ NBA از قبل وارد DM های Kim می شوند ، دیگران حدس می زنند كه “مامان” كارداشیان كریس جنر بود كه اخبار را به رسانه ها فاش كرد.

رابطه کانیه و کریس سالم ترین رابطه نبوده است ، نگاه اجمالی به او در توییتر هنگامی که در ژوئیه سال گذشته مادرشوهر خود را “کریس جونگ اون” نامید ، ارائه داد. رپ همچنین جنجالی کریس را “برتری طلب سفید” خوانده بود.

برای تعطیلات دسامبر سال 2020 ، كانی 43 ساله ترجیح داد به جای پیوستن به همسر 40 ساله خود برای جشن ها ، وقت خود را در مزرعه وایومینگ بگذراند.

ازدواج این زن و شوهر که کاملاً “KimYe” نامیده می شد ، خصوصاً پس از اعلام رپ در سال گذشته برای ریاست جمهوری ، روی صخره ها بوده است. در جریان اولین تجمع مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود در کارولینای جنوبی در ژوئیه سال 2020 ، کانی یکی دیگر از اوضاع عمومی او را تجربه کرد که در آن نه تنها بی وقفه هق هق گریه می کرد بلکه فاش کرد که می خواسته کیم اولین نوزاد آنها ، نورث را سقط کند.

بعداً کیم به اینستاگرام رفته بود تا فاش کند همسرش که از اختلال دوقطبی رنج می برد ، یک اپیزود داشته است.

این زوج برای اولین بار در سال 2004 با یکدیگر آشنا شدند و سپس قبل از شروع رابطه برای مدت طولانی با یکدیگر دوست بودند. در سال 2012 ، کیم اعلام کرد که در انتظار اولین فرزند خود با Kanye است ، پس از آن در سال 2013 خواننده رپ در 33 سالگی خود با اجاره پارک AT&T در کالیفرنیا از کیم خواستگاری کرد و در حضور خانواده و دوستانشان از یک زانو پایین آمد.