‘کرمیت با اپشتین آویز شد؟’ Netizens دیزنی را با برچسب “نمایش منفی” برای ماپت مسخره می کنند

‘کرمیت با اپشتین آویز شد؟’ Netizens دیزنی را با برچسب “نمایش منفی” برای ماپت مسخره می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این اولین بار نیست که تلاش های دیزنی برای ترویج تنوع و فراگیر شدن بینندگان را بیش از حد گیج می کند. فیلم های انیمیشن کلاسیک مانند پیتر پن ، دامبو و ارسطوکرات ها در ماه ژانویه از بخش کودکان در پلت فرم پخش ویدیوی آن + Disney حذف شدند.

دیزنی گفته است که نمایش ماپت گناه در انتشار “تصویرهای منفی” است و با انتشار یک سلب مسئولیت ، به کسانی که می خواهند سریال معروف کمدی را در پلتفرم پخش ویدئو + دیزنی + از محتوای توهین آمیز آن تماشا کنند ، هشدار می دهد.

“این برنامه شامل تصاویر منفی و / یا بدرفتاری با مردم یا فرهنگها است. این کلیشه ها در آن زمان اشتباه بوده و اکنون نیز غلط است. به جای حذف این محتوا ، ما می خواهیم تأثیر مضر آن را بپذیریم ، از آن بیاموزیم و برای ایجاد محتوای بیشتر مکالمه ایجاد کنیم آینده با هم “، می خوانید سلب مسئولیت.

مشخص نیست که قسمت های نمایش دیزنی در ذهن داشته است ، وقتی به بینندگان در مورد بدرفتاری با مردم و کلیشه ها هشدار می دهد. برخی از شخصیت ها آسیایی ها ، خاورمیانه ها و افراد بومی قاره آمریکا را به تصویر می کشند. و در یک قسمت ، جانی کش خواننده آهنگی را در مقابل پرچم کنفدراسیون می خواند.

این خبر باعث شد توئیتر با شدت جنجالی از کاربران بپرسد که دلیل این سلب مسئولیت چیست.

حتی کاربران لیبرال فکر نیز نمی توانند درک کنند که چه چیزی دیزنی را به چنین اقدامی سوق داده است.

برخی اظهار داشتند که شوخ طبعی لغو شده است و تعجب کردند که چه موارد دیگری می تواند توهین آمیز باشد.

بسیاری از کاربران شرکت و جنبش بیدار را پایه گذاری کردند.

دیگران ادعا کردند که در نمایش کمدی تصاویر منفی پیدا کرده اند.

شرکت های سراسر جهان پس از اعتراضات گسترده سال گذشته علیه تبعیض نژادی و بی رحمی پلیس ، در حال ارزیابی مجدد پیشنهادهای خود هستند. آنها ابتدا در ایالات متحده و پس از مرگ جورج فلوید ، مرد آفریقایی-آمریکایی ، به دست یک افسر پلیس سفیدپوست آغاز شدند. سپس این اعتراض به سرعت بین المللی شد.

از آن زمان چندین شرکت – از جمله مریخ ، یونیلیور ، نستله ، لورآل ، کوکر ، نور و بستنی درایر – محصولات خود را تغییر داده اند ، محصولات نژادپرستانه یا تبعیض آمیز تلقی می شوند. کمپانی های پخش ویدئو مانند Netflix ، HBO و BritBox نمایش ها و فیلم هایی را که توهین آمیز تلقی می شدند حذف کرده اند ، یکی از آنها “رفته با باد” یکی از بزرگترین فیلم های تمام دوران است.