کدام راه برای بحران COVID-19 پیش می رود؟

کدام راه برای بحران COVID-19 پیش می رود؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به جیم کاواناگ ، سردبیر thepolemicist.net و والتر اسمولارک ، تحلیلگران و تهیه کننده Sputnik News پیوسته اند.

در هفته بررسی ، ما به بزرگترین داستانهای هفته نگاه می کنیم ، از جمله آخرین بحث و گفتگوها در مورد پاسخ به بیماری همه گیر کورونویروس ، لرزش در کارزار ترامپ ، آخرین تهدیدهای آمریکا علیه چین ، تحولات اخیر در بحران اقتصادی چنگ زدن به کشور و موارد دیگر.

روز گذشته تعداد عفونت های Covid-19 رکورد دیگری را شکست ، که نهمین آن در 11 روز بود و 77255 مورد جدید گزارش شده است. روز گذشته 943 آمریکایی دیگر درگذشت. متخصصان پزشکی در فلوریدا ، کارولینای جنوبی ، تگزاس ، آریزونا و کالیفرنیای جنوبی هشدار می دهند که بخش مراقبت های ویژه پر یا تقریباً پر است ، و هیچ علائمی وجود ندارد که گسترش این بیماری در حال کند شدن است. در همین حال ، برایان کمپ ، فرماندار جورجیا حکم آتلانتا را لغو کرد که ساکنان باید ماسک بپوشند. کمپ گفت ، بطور ناخوشایند ، که اگرچه او می خواهد مردم ماسک بپوشند ، او نمی خواهد این دستور را صادر کند. دیو لیندورف، یک خبرنگار تحقیقی که نوشته های وی را می توان در ThisCantBeHappening.net یافت. ، به نمایش می پیوندد.

دیوان عالی کشور دیروز از در نظر گرفتن تصمیم دادگاه تجدید نظر مبنی بر حمایت از ممنوع الخروج شدن بیش از یک میلیون نفر از افراد سابق در ایالت فلوریدا خودداری کرد. رأی دهندگان فلوریدا یک رفراندوم را گذرانده بودند که به افرادی که سابقاً مشروط و مشروط را به اتمام رسانده بودند ، رأی دهند ، رأی دهند ، مگر اینکه به جرم قتل یا جنایات جنسی محکوم شده باشند. اما فرماندار ایالت شکایت کرد ، و قانونگذار ایالتی قانونی را تصویب کرد که می گوید قبل از ثبت نام ، افراد سابق نیز جریمه ها ، هزینه ها و بازپرداخت ها را پرداخت می کردند. برایان و جان با روت بلتران ، مجری برنامه Black Tives Matter Tampa ، و کوفی آدمولا، یک فعال و سازمان دهنده جنبش Black Lives Matter.

کمیسیون برابری و حقوق بشر در انگلستان ، ناظر رسمی برابری این کشور ، خود را در مرکز بحث و جدال درباره بی طرفی آن قرار می دهد. این بحث و جدال از زمانی آغاز شد که دو گروه لابی کننده طرفدار اسرائیل در انگلستان خواستار تحقیق در مورد ضد یهودستیزی در حزب کارگر انگلیس شدند. اما کمیسیون برابری و حقوق بشر هرگز فاش نکرد که یکی از گروه های لابی طرفدار اسرائیل را به هیئت مشاوره حقوقی خود معرفی کرده است. و همچنین فاش نشده است كه یكی از اعضای ارشد آن هزاران پوند به حزب محافظه كاری اهدا كرده است و یك میزبان صندوق جمع آوری برای این حزب میزبانی كرده است. آسا وینستلییک روزنامه نگار تحقیق و یک ویراستار وابسته به انتفاضه الکترونیکی برایان و جان می پیوندند.

مجدداً در این هفته به بدترین ، گمراه کننده ترین ، خنده دار ترین و ساده ترین عناوین اشتباه هفته گذشته خواهیم پرداخت. استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News است ، در سمت چپ.blogspot.com ، به این برنامه پیوسته است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم