کانی وست: خانواده و دوستان “نگران” هستند زیرا او رنج می برد از اختلال دو قطبی

کانی وست: خانواده و دوستان “نگران” هستند زیرا او رنج می برد از اختلال دو قطبی

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این رپر تشخیص خود را از اختلال دو قطبی در سال 2017 نشان داد ، اما از مصرف دارو خودداری کرده است زیرا ظاهراً خلاقیت وی را ناخوشایند می کند. اکنون شایعه ای وجود دارد مبنی بر اینکه وی در میان اپیزودهای دو قطبی ، در مورد چشم انداز ریاست جمهوری وی بحث می کند.

به نقل از TMZ ، كانی وست با “منابع جدی” از اختلال دو قطبی رنج می برد ، با استناد به منابع نزدیك به مگول های كفش میلیاردر میلیاردر.

گفته می شود خانواده و نزدیکان وی “نگران” هستند اما ظاهراً اعتقاد دارند که او بهبود می یابد درست مانند گذشته. با این حال ، این بار ، مسئله “اعلامیه های” كانی تشدید می شود ، زیرا TMZ آن را به مرجع آشكارسازی در مورد چلپ چلوپ اخیر خود اعلام كرد. فوربز مصاحبه.

این رپ که نامزدی انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را روز شنبه اعلام کرد ، این هفته دیدگاه های ضد سقط جنین و ضد واکس را جلب کرد ، اعلام کرد یک مهمانی “تولد” تشکیل می شود ، درباره بازگرداندن “ترس و عشق به خدا” در مدارس صحبت کرد و دونالد را نپذیرفت. ترامپ با بیان اینکه عمدتاً او را دوست داشت ، زیرا در لابی هتل های ترامپ ساکسیفون وجود دارد.

کانی هنوز تأیید نکرده است که آیا او اپیزود دو قطبی دارد. او اولین بار در سال 2017 این تشخیص و جلد آلبوم 2018 خود را فاش کرد شما این کلمات را نشان داد ، “من از داشتن دو قطبی متنفرم ، بسیار جذاب است.”

با این حال ، كانی ظاهراً داروهای روانپزشکی را رها كرد زیرا این امر مانع از خلاقیت وی شد. “من عاشق موسیقی جدیدی هستم که روی آن کار کردم. 6 ماه مرخصی از مدرسی من دوباره می توانم احساس کنم. ” توییت کرد در دسامبر سال 2018. “من نمی توانم در مدرس باشم و موسیقی سطح عرش یا موسیقی سطح فانتزی تاریک را تماشا کنم.” خواندن توییت دیگری با اشاره به دو آلبوم مشهور وی.

به همین ترتیب همسرش کیم کارداشیان نیز اظهار داشت که مصرف داروسازی روش مناسبی برای کانی برای درمان اختلال او نیست. وی در مصاحبه ای با Vogue در سال 2019 توضیح داد: “برای وی ، قرار گرفتن در دارو گزینه ای نیست ، زیرا او فقط او را تغییر می دهد.” “سفر زیاد آن را خاموش می کند ، بنابراین او به اندازه گذشته سفر نمی کند.”