کانی وست به دنبال “CFO مورد اعتماد مسیحی” است و توییتر آماده کمک است

کانی وست به دنبال “CFO مورد اعتماد مسیحی” است و توییتر آماده کمک است

یکی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی جهان کانی وست در ماه ژوئیه بعد از اینکه اعلام کرد برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شود ابرو برداشت. از آن زمان ، امیدوار کاخ سفید یک کارزار انتخاباتی هیجانی در کارولینای جنوبی برگزار کرد ، در مورد طلاق کیم کارداشیان صحبت کرد و گمانه زنی های جدیدی را در مورد وضعیت سلامت روان وی برانگیخت.

کانی وست به دنبال یک مدیر ارشد جدید مالی است اما طبق پست توییتر این موزیسین ، نیازهای شغلی برای دستیار جدید وی کاملاً مشخص است. وستر تأکید می کند که CFO جدید او نه تنها باید به «اعتماد» بلکه به «مسیحی» نیز اعتماد شود ، زیرا او اکنون “5 میلیارد صدر” است.

این خواننده رپر که در تاریخ 4 ژوئیه اعلام کرد که وی برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شود ، توضیح نداد که آیا به دنبال دستیاری مالی برای مبارزات انتخاباتی خود است یا برای یکی از مشاغل موسیقی یا مد او. اما 30.7 میلیون پیروان او به سرعت سعی در ارائه کاندیداهای متعددی کردند که ممکن است مایل باشند در نظر بگیرند.

بسیاری از افراد شوخی می کردند که او بهتر از CFO خود را پیدا نمی کند – نه به دلیل زمینه مالی خوب ، بلکه فقط به خاطر “طرفداران عظیم عیسی”.

برخی دیگر گفتند که رئیس دانشگاه لیبرتی جری فالول یا بنیانگذار ورزش بارستول دیو پورتویا می توانند این نقش را پر کنند. اما برخی از نامزدهای پیشنهادی فقط غیر منتظره بودند – از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا و خود کانی وست. شوخی درباره خودشیفتگی ادعا شده این نوازنده کاملاً قدیمی و غیرقابل توصیف است ، اما صادقانه بگویم ، چه کسی می تواند کاری بهتر از Kanye West برای Kanye West انجام دهد؟

پیشنهاد ریاست جمهوری تولید کننده ضبط همچنان رمز و راز پوشیده است زیرا او مهلت ثبت نام برای اکثر ایالت ها را برای حضور در انتخابات را برای انتخابات نوامبر از دست داده است. اولین تجمع انتخاباتی وی در کارولینای جنوبی همچنین برخی از گمانه زنی ها در مورد بهزیستی روانی وی را برانگیخت ، پس از آنکه وست در جلوی عموم با جلیقه ضد گلوله ظاهر شد ، در حالی که گهگاه گریه می کرد و جزئیات شخصی درباره زندگی خانوادگی خود به اشتراک می گذاشت. وی بعدا فاش کرد که وی در تلاش است تا به دلیل ادعای خیانت خود از همسرش کیم کارداشیان طلاق بگیرد و گفت که وی به طور غیر ارادی توسط خانواده اش بازداشت شده است. با این حال ، کیم بعداً رفتار عجیب شوهرش و توئیتهای حذف شده اخیر را توضیح داد که دلیل این مبارزه وی با اختلال دو قطبی است.

وست ، که فعالیت موسیقی خود در سالهای اخیر با آخرین آلبوم خود “عیسی مسیح پادشاه” است ، اقدامات مسیحی را نیز پذیرفته است ، همچنین هفته گذشته سرویس منظم یکشنبه خود را در مجله خانوادگی خود در وایومینگ دوباره آغاز کرد.