کاندیدای MAS “تحت آزار و اذیت” Luis Arce به عنوان Reawakens چپ بین المللی صحبت می کند

کاندیدای MAS “تحت آزار و اذیت” Luis Arce به عنوان Reawakens چپ بین المللی صحبت می کند

ACP با پیروزی عظیم برای محیط بانان کنسل شد. Añez بولیوی “آزار و اذیت” نامزد MAS Pres را به دست آورد. پس از تصویب لایحه امنیتی ، HK در حال افزایش است

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند ویتنی وایتینگ، یک فعال و مستندساز در Richmond ، VA و میزبان پادکست End of the Line ، برای گفتگو در مورد لغو خط لوله آتلانتیک آتلانتیک شب گذشته توسط دوک انرژی و دومینیون ، واکنش سازمان دهندگان ضد خط لوله به خبرها ، و اهمیت ترک پروژه برای مبارزات گسترده تر برای عدالت زیست محیطی و اقتصادی.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند لوئیس آرس کاتاکورانامزد حزب جنبش به سوسیالیسم برای ریاست جمهوری بولیوی و وزیر اقتصاد تحت ریاست اوو مورالس ، برای گفتگو درمورد اتهامات جدیدی که توسط رژیم عیز علیه وی مطرح شده است ، روش هایی که حزب MAS برای بازسازی جنبش های اجتماعی و کارگری انجام می دهد ، صحبت می کند. ستون فقرات ائتلاف خود ، و چرا این “حملات سیاسی” جدید ، ناامید کننده دولت تحمل کودتا در مقابل پیشرفت های سریع حزب MAS است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند شان با مجموعه Qiao برای گفتگو درمورد لایحه امنیتی اخیراً تصویب شده و کاملاً سوء تفاهم شده در هنگ کنگ ، روابط نگران کننده بین خود اعلام شده “چپ ضد امپریالیستی طرفدار دموکراسی” در هنگ کنگ و شاهین جنگ راست گرای ترامپ دولت ، و اینکه چرا بازار گاو نر هنگ کنگ تازه ترین است ، یک سری مشکلاتی برای فشار مداوم سیاست خارجی ایالات متحده برای برقراری مجدد تسلط سیاسی ، نظامی و اقتصادی بر چین است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جرالد هورن، جان جی و ربکا مورس استاد تاریخ و مطالعات آمریکایی آفریقایی در دانشگاه هیوستون ، و نویسنده کتاب جدید “طلوع آخرالزمان: ریشه های برده داری ، برتری سفید ، استعمار تنظیم کننده و سرمایه داری در طولانی شانزدهم” قرن ، “برای گفتگو در مورد سخنرانی جنجالی پرزیدنت ترامپ در تاریخ 4 ژوئیه از بلک هیلز ، چگونه تکامل یافته” علم نژاد “در خدمت به استعمارگران استعمار سوپرماسیون سفید در ایالات متحده و فراتر از آن ، و اهمیت تجدید جهانی در همبستگی پان آفریقایی .

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم