کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده که توسط یک خفاش تلخ شده است ظاهر تجمع را لغو می کند

کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده که توسط یک خفاش تلخ شده است ظاهر تجمع را لغو می کند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/09/1080110575_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_310c46b2b8a3391d89f0af62fd50aab5.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202008091080110397-libertarian-us-presidential-candidate-bitten-by-a-bat-cancels-rally-appearance/

روانشناس حرفه ای و مدرس دانشگاه کلمسون ، جو یورگنسن در ماه مه به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری از حزب لیبرتاریان تأیید شد و در حال اجرای سکوی است که از دخالت کمتر دولت در اقتصاد و امور عمومی حمایت می کند. اما برخی اوضاع غیرمعمول اخیراً مانع شرکت او در یک رویداد مبارزات انتخاباتی شده است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری حزب آزادیخواه ، Jo Jorgensen روز جمعه در توییتر اعلام کرد که او به تازگی توسط یک خفاش گاز گرفته بود و حالا باید صبح روز شنبه در یک تظاهرات انتخاباتی در لوئیزیانا به منظور گرفتن تیرگی هاری ، ظاهر خود را لغو کند. او هنوز بعداً در روزهای مبارزات انتخاباتی خود در هتیسبورگ حضور یافت.

این سیاستمدار روانی که رواج یافته است ، شرایط وقوع حادثه مربوط به خفاش را مشخص نکرد ، اما بعداً در پاسخ به پست خود توضیح داد که حیوان مورد نظر “فرار از کارخانه آسیاب کارولینای جنوبی” بود ، و نه منشاء آن. شهر چینی ووهان ، به عنوان برخی از مردم به شوخی. طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، موجودات آلوده به هاری در واقع در سراسر ایالات متحده گسترده هستند: آنها در هر ایالت به جز هاوایی حضور دارند.

اعلامیه یورگنسن با کمال تعجب باعث ایجاد تعداد زیادی از نظرات و شوخی های مرتبط با خفاش شد. نامزد انتخابات ریاست جمهوری بعداً کلیپ کوتاهی را منتشر کرد که شامل قهرمان داستان های طنز باتومن ، Batwoman بود و عنوان آن “ورود به مناظره مانند”:

“چقدر شما 2020 هستید. خوشحال باشید که این کار قتل هورنت نبوده است »، یکی از کاربران رسانه های اجتماعی با اظهار نظر درباره این ، شوخی کرد.

پس از جریانی از نظرات ، یورگنسن بعداً عکس دیگری از موجودی خواب آور منتشر کرد و به 103 هزار دنبال کننده خود گفت که “همه امشب سرگرم کننده بودند”.

یورگنسن یک مدرس ارشد در دانشگاه Clemson است که در ماه مه به عنوان نامزد ریاست جمهوری لیبرتاریا تأیید شد. اسپایک کوهن همدست او است. سکوی سیاسی کاندیدای بازار آزاد محدود و مشارکت دولت محدود و همچنین کاهش تعداد جنایتکاران غیر خشونت آمیز در مراکز تصحیح آمریکایی و لغو وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده را پیشنهاد می کند.

عکس پرتره جو یورگنسن ، نامزد لیبرتاریا برای رئیس جمهور در سال 2020

شعار انتخاباتی یورگنسن “من با او هستم” به طور گسترده ای از نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016 استفاده مجدد کرد ، اما همچنین توجه جدی به قربانیان تجاوزات جنسی نامزد فعلی دموکرات پیش فرض دموکراتیک جو بایدن و رئیس جمهور دونالد ترامپ جلب کرد.

خفاش ها امسال در کانون توجه قرار گرفته اند ، به طوری که همه گیر کورو ویروس در حال انجام تا حد زیادی با حیوان مرتبط است. دانشمندان اکنون معتقدند كه احتمالاً ویروس تکامل یافته از خفاش ها به انسان منتقل شده است ، زیرا اعتقاد بر این است که حدود 60٪ از کل بیماری های عفونی شناخته شده از حیوانات به ما منتقل شده است.