کامالا هریس در گفتار DNC خود با ذکر “خاله ها” از تامیلی ها را تحت تأثیر قرار می دهد

کامالا هریس در گفتار DNC خود با ذکر “خاله ها” از تامیلی ها را تحت تأثیر قرار می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/14/1080225916_0:55:3274:1897_1200x675_80_0_0_df9d922aedbde842dff160d808aafa7d.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008201080223777-kamala-harris-impresses-tamilians-with-mention-of-aunts-in-her-dnc-speech/

دهلی نو (اسپوتنیک): سناتور کمالا هریس روز چهارشنبه رسماً توسط حزب دموکرات برای معاون رئیس جمهور معرفی شد. اگر بایدن در انتخابات ماه نوامبر پیروز شود ، هریس ، دادستان کل پیشین کالیفرنیا که در دسامبر سال 2019 از رقابت ریاست جمهوری کنار رفت ، به عنوان معاون اول رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده تبدیل می شود.

کمال هریس پس از پذیرش نامزدی خود برای معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، در سخنرانی خود در کنوانسیون ملی دموکراتیک ، از رأی دهندگان متنوع این حزب خواست تا در پشت نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن تجمع کنند.

داستان های کودکی کمالا که در آن به عنوان یک زن سیاه پوست در یک خانواده هندو بزرگ شده است ، از زمان اعلام خبر انتخاب شدن وی به عنوان همسر در حال اجرا در جو بایدن ، عناوین اصلی را بدست آورده است. حدود یک میلیون رای دهنده آمریکایی هندی در ایالات متحده کامالا را از نزدیک مشاهده می کنند.

هریس در سخنرانی خود در روز چهارشنبه گفت: “خانواده همسر من ، داگ هستند. خانواده فرزندان زیبای ما ، کول و الا هستند که همانطور که تازه شنیدید ، مرا به نام مومالا صدا می کنند. خانواده خواهر من هستند. خانواده بهترین دوست من ، خواهرزاده های من و خدایان من. خانواده عموهای من ، خاله ها و کیت های من هستند “.

ذکر chithis ، یک کلمه تامیل تامیل ، ممکن است آمریکایی ها را به دیوانگی بکشاند اما هندی-آمریکایی ها و تامیل ها در آن لحظه خوشحال شدند و برای بیان احساسات خود به توییتر رفتند.

مادر هریس ، شیامالا گوپالان ، از ایالت جنوبی هند تامیل نادو است که در آن تامیلی صحبت می شود. شهروندان اظهار داشتند که تربیت هند هریس منعکس شده سخنرانی وی است و هیچ کس نباید در غرور او در میراث هند خود شک کند.

هریس حتی در حین سخنرانی درسی را از مادرش به یاد آورد و گفت که او با دیدی از “ملت ما به عنوان یک جامعه محبوب – القاعده شده است – جایی که همه از آن استقبال می شود ، فرقی نمی کند که به نظر برسیم ، از کجا آمده ایم یا چه کسی را دوست داریم. ”

آ نیویورک تایمز گزارش ، منتشر شده در اوایل این هفته ، ادعا کرده است که در حین انتخاب شدن به دادستان کل کالیفرنیا ، هریس از عمه خود خواسته است نارگیل را برای شانس خوب در یک معبد هندو خرد کند.