کامالا هریس در کجای پلیس ، زندانها و پنتاگون ایستاده است؟

کامالا هریس در کجای پلیس ، زندانها و پنتاگون ایستاده است؟

برایان بکر و جان کیریاکو به مارگارت کیمبرلی ، فعال ، ستون نویس و نویسنده پیوسته اند که آخرین کتاب وی با عنوان “Prejudential: Black America and the Prescepts” و KJ Noh ، یک فعال و محقق سانفرانسیسکو در زمینه ژئوپلیتیک آسیا ، و یکی از همکاران مکرر Counterpunch و Dissident Voice.

نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن ، دیروز ، سناتور کالیفرنیا ، کامالا هریس را به عنوان معاون معاون ریاست جمهوری انتخاب کرد. هریس اولین زن آفریقایی-آمریکایی و هندی-آمریکایی است که در بلیت مهمانی حاضر می شود. اما همه جشن نمی گیرند. هریس دادستان سابق و دادستان کل ایالتی است ، و او مسئولیت زندانی کردن هزاران نفر را براساس قوانین مواد مخدر در کالیفرنیا به عهده دارد. وی دارای سابقه رای گیری محافظه کارانه در امور خارجه و موضوعات جنگ و صلح است. و رهبران بانک های وال استریت به مشتریان خود می گویند که اکنون دلیلی برای نگرانی پیروزی Biden در ماه نوامبر وجود ندارد.

Covid-19 همچنان در مدارس اخیراً بازگشایی شده ، به ویژه در جنوب ایالات متحده گسترش یافته است. بسیاری از ولسوالی های مدارس در آنجا دو هفته پیش بازگشایی شدند ، فقط برای دیدن هزاران عفونت جدید و دوباره به تعطیل شدن. در همین حال ، کارمندان کشتی مسافرتی می گویند که پس از عزیمت مسافر ، ماه ها در کشتی ها بسته شدند. دکتر کروتیکا کوپالی، یک پزشک بیماری های عفونی و نایب رئیس کمیته جهانی بهداشت عفونت آمریكا ، عضو این برنامه می شود.

اعتراضات گسترده در بولیوی علیه تصمیم دولت کودتا شده این کشور مبنی بر به تعویق انداختن انتخابات دوباره ادامه دارد. از آنجا که اعتصاب و موانع جاده ای کشور را به بن بست می رساند ، گروه های شبه نظامی سمت راست توسط نیروهای طرفدار کودتا برای سرکوب شدید تظاهرکنندگان بسیج می شوند. برایان و جان با هم صحبت می کنند آرنولد اوت، یک روزنامه نگار ، نویسنده سه کتاب در مورد کوبا ، آمریکای لاتین ، و سیاست خارجی ایالات متحده ، و عضو پژوهشگاه سیاست خارجی کانادا.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم