کامالا به ترامپ روی Covid-19 حمله کرد

کامالا به ترامپ روی Covid-19 حمله کرد

در قسمت امروز خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان در مورد اخبار و موضوعاتی از نقش کمالا هریس در انتخابات تا ماهیت آزادیخواهی تا تقلب در رای دهندگان بحث و گفتگو کردند.

میهمانان

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد ، مشاور ، درامر ، عقاب پیشاهنگ ، دریایی ، آزادیخواه | صرفه جویی در اقتصاد از Covid-19

لی کمپ – کمدین استندآپ ، نویسنده ، بازیگر و فعال آمریکایی | دموکرات ها بسیار محافظه کار هستند

کارمین صابیا – نویسنده و سردبیر به طور گسترده در SabiaReport.com | کامالا و دموکرات ها

در مونولوگ ساعت اول جملر ، او درباره اینكه چرا او معتقد است حزب دموكرات رای دهندگان سیاه پوست را بطور موثق می پذیرد ، ابراز كرد. سپس میزبانان به مارك فراست ملحق شدند و در مورد اقتصاد تحت COVID-19 بحث و گفتگو كردند. مارک توضیح داد که چگونه او معتقد است که آزادی خواهان از بسیاری جهات اعتدال امروز هستند و خاطرنشان کرد که وی به یک برنامه اجتماعی لیبرال اعتقاد دارد که مخالف مواردی مانند نرخ بالای مالیات های حاشیه ای بسیار زیاد است. سپس مارك درباره چگونگی تفاوت او با برخی از آزادیخواهان در رویكرد خود برای حل مشكلات اقتصادی ناشی از COVID-19 ، گفت و گفت كه مشكل در حال حاضر مسئله تقاضا است و او معتقد است كه باید پول بیشتری برای اقتصاد باران ببندد. وی همچنین از جمهوریخواهان متمایل به آزادی خواه مانند رند پل ابراز ناخرسندی ابراز ناامیدی کرد. وی همچنین نظر خود را در مورد افرادی که نگران چشم انداز رکود اقتصادی هستند بیان کرد و خاطرنشان کرد: در یک اقتصاد مختلط واقعیت متفاوت از تئوری است.

در ساعت دوم ، شین و جملر به لی لی پیوستند و آنها در مورد آینده انتخابات در مورد تقلب در رای دهندگان یا عدم توافق رایزنی کردند. لی خاطرنشان کرد: دموکراتها هنگام بحث در مورد این موضوعات پای صحبت ندارند ، زیرا او معتقد است که آنها وقتی به نفع استقرار حزب دموکرات باشد به نفع تقلب رای دهندگان هستند ، بنابراین وقتی جمهوریخواهان این کار را انجام می دهند ، موضع خود را کم می کنند. . آنها همچنین بحث كردند كه آیا رای گیری به عنوان یك وسیله مؤثر برای تغییر سیاسی است و لی با اشاره به موضوعاتی مانند جنگ و خدمت به منافع وال استریت ، هر دو جمهوری خواه و دموكرات هایی مانند بایددن و كاملا هریس در اصل همان مواضع را دارند. کمپ به دلیل عدم حمایت از موضوعات مترقی مانند Medicare for All و تلاش برای شکست نامزدهای مترقی مانند برنی سندرز و اعضای The Squad ، از دموکرات ها بسیار مهم بود. آنها همچنین درباره این ایده که پیروزی ترامپ ممکن است به فشار بیشتر حزب دموکرات به چپ کمک کند ، بحث کردند.

در ساعت سوم ، به کارمین صابیا پیوستند که در مورد کمالا هریس به عنوان انتخاب VP برای بایدن صحبت کردند و گفتند که او فکر می کند او یک انتخاب ضعیف خواهد بود اما خود بایدن گزینه های بسیار کمی دارد زیرا در حال حاضر هیچ سوپر استار در میان دموکرات ها وجود ندارد. وی همچنین در مورد این ایده که مکنده دمکرات دموکرات ، پیت باتیگگیگ ، بیشتر به آینده واقعی حزب دمکرات شباهت دارد ، نه گروه های مترقی که او را حاشیه می داند ، بحث کرد و گفت که مواردی مانند اعتراضات در حقیقت بیش از آنچه که هستند حق را از بین می برد. دموکرات ها کارمین گفت که وی معتقد است اگر پیروزی در انتخابات در سال 2020 ، ترامپ بسیار آرامتر خواهد بود.

آنها همچنین در مورد رأی گیری از طریق نامه از طریق نامه گفتگو کردند ، که کارمین احساس می کند یک روند بسیار ناقص است که بسیار طولانی طول می کشد و مستعد تعصب انسانی و سوء استفاده رای است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم